1 Aralık 2015 Salı

EKOZ KOZMETİKTEN HEDİYELER GÜZEL KOKULAR

Merhaba Değerli Takipçilerim


Véronique marka koklamaktan vazgeçemeyeceğiniz eşsiz aroma lezzetlerini sizler için koku endüstrisinin önde gelen şehri Valensiya, İspanya'dan ithal edilmektedir.
Günümüz modern ev ve ofislerinin vazgeçilmez ihtiyacı olan bu çekici, kalıcı ve etkili ortam kokularını;
Türkiye’nin alım gücü yüksek müşteri profiline sahip perakende zincirlerde, kurumsal firmalarda, lüks otellerde ve restoranlarda sizlerle buluşturup, zarif kokulu,
birbirinden keyifli ortamlar yaratmaktadır.
Ürünler arasında; ev, ofis ve araba gibi ortam kokularından farklı olarak, tekstil ürünlerinde de kullanılabilecek leke yapmayan tekstil kokuları ve hediye olarak verilebilecek dekoratif kokulu ürünler de bulunmaktadır.
Sağlık ve üretim kalitesi standartları firma için en önde gelen kriterdir.
ISO 9001 belgesine sahip, Avrupa’nın en büyük koku üreticilerinden Jesús Gómez S.L. tesislerinde, doğal aromalarla üretilen ürünler;
T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın mevzuatına birebir uygun olup, hava aromatize edici ürünlerin üretimi ve ithalatına ilişkin bildirim evrakı firmamız tarafından alınmış, etiketleri yönetmeliğe uygun hazırlanmış ve her çeşit ürün için ürün dosyaları hazır durumdadır.

Daha önceden kullandığım ürünlerin hepsinden çok memnun kaldım. Çubuklu oda kokularından, Askılı dolap kokularına, Süslü tavşanlı koku keselerinden, Spreyli oda ve araba parfümlerine kadar mis gibi kokan ürünler mevcut. Tüm ürünlerini kullanmıştım gerçekten de hepsi çok güzel ve mis gibi kokuyorlar. 

https://www.facebook.com/ekozkozmetik/timeline


http://www.ekozkozmetik.com/
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder