4 Aralık 2015 Cuma

BeyazBegonvil I Kendin Yap I Alışveriş IHobi I Dekorasyon I Kozmetik I Moda blogu: NefisDemet ile Öğretmenler Günü Çekilişime Davetli...


BeyazBegonvil I Kendin Yap I Alışveriş IHobi I Dekorasyon I Kozmetik I Moda blogu: NefisDemet ile ÖğretmenlerGünü Çekilişime Davetli...


http://www.nefisdemet.com/

NefisDemet ile Öğretmenler Günü Çekilişime Davetlisiniz

     Öğretmenler günü yaklaşmakta iken Nefisdemet ile sizlere Öğretmenler günü hediyesi verelim istedik.Malum benim eşimde öğretmen olunca bu günü hediyesiz geçmek olmaz dedik ve sizlere görselde gördüğünüz bu şık çikolata kaplı kurabiye sepetinden hediye etmeye karar verdik.
Sadece Öğretmenler günü için değil sevdiklerinizi sevindirmek istediğiniz her an http://www.nefisdemet.com/ yanınızda.Meyvelerden,kek ve kurabiyelerden oluşan birbirinden güzel ve lezzetli şık sunumlarıyla http://www.nefisdemet.com/'dan sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

http://www.nefisdemet.com/

Bu kocaman kalbin üzerinde bulunan çikolata kaplı kurabiye sepeti belki bu çekiliş ile senin olur :) 

Çekilişe katılım şartları
Sitemizin instagram hesabını beğenmek
Sitemizin facebook hesabını beğenmek
Gfc'den beni takibe almak :)))

Ekstra hak kazanmak için 
Blogunuzda bu çekiliş haberini http://www.nefisdemet.com/ linkini de vererek yayınlarsanız +6 hak kazanacaksınız.


Çekilişimize son katılım tarihi 5 Aralık'tır.Çekiliş sonucu random.org ile belirlenecek.Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak ve kazanan kişiye hediyemiz http://www.nefisdemet.com/ tarafından gönderilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder