12 Aralık 2014 Cuma

http://www.mornings-evenings.com/yeni-yil-hediye-cekilisi-xmas-giveaway/

http://www.mornings-evenings.com/yeni-yil-hediye-cekilisi-xmas-giveaway/


Yeni Yıl Hediye Çekilişi/Xmas Giveaway

Yeni yıl yeni umutlar ve yeni bir heyecan demek.. Bu heyecanların en güzeli belki de seyahat etmek.. Yeni yerler keşfetmek..
A new year means new hopes and a new excitements.. Most probably, travel is one of the most beautiful of these excitements.. Travel and explore new cities..
Yeni yılda yeni seyahatlerinizde size eşlik edecek tam 3 yeni yıl hediyesi hazırladım siz takipçilerim için.. 3 ayrı hediye 3 şanslı takipçinin olacak..
I prepared 3 new year gift to you which will be accompanying your travels ..

1. Kabin Boy Valiz (Cabin Size Suitcase)    2. Valiz Kılıfı (Suitcase Cover)   3. Seyahat Cüzdanı (Travel Vallet)

1. SUITSUIT® BROOKLYN BRIDGE KABİN BOY VALİZ / CABIN SIZE SUITCASE

Uzun tatillerin sezonu yaz aylarını çoktan geride bıraktık.  Şimdi kısa haftasonu kaçamakları ve 2-3 günlük iş seyahatlerinin zamanı! Ve bu kısa seyahatlerin kurtarıcısı kabin boy valizlerden edinmek modern zaman yolcuları için artık kaçınılmaz…
Piyasada rahatlıkla kabin boy valiz bulabilirsin. Ama aslında bu valizlerin çoğunun birbirine benzediğini ve aslında çoğu zaman tarzını yansıtmadığını fark ettiysen, henüz SUITSUIT®’le tanışmamışsın demektir!

Siyah, lacivert ya da gri renklerde kullanageldiğimiz valizlerimiz, şimdiye kadar sadece fonksiyonelliğe hizmet ediyor ve kendi tarzımızı yansıtmıyordu. SUITSUIT® ise, fonksiyonelliğin yanı sıra, ürünlerine modayı, stili ve duyguları ekleyerek, tarzımızı en renkli şekilde yansıtmayı mümkün kıldı.

Meraklı, trendleri takip eden ve yaratıcı dünya gezginleri için; orijinal, güncel ve modaya uygun seyahat aksesuarları üreten Hollandalı SUITSUIT®valizlerini Türkiye’ye MINDBUTIK getiriyor.. MINDBUTIK‘teki diğer nefis valizlere ulaşmak isterseniz tıklayın..

We have already left behind the summer season of the long vacation. Now the time for short travels.. And to get a cabin size suitcase is a must for  the modern time travelers …
You can easily find cabin size suitcase everywhere. But the fact is that many of these suitcases are very similar and if you have noticed that they don’t often reflect your style, that means you have not met a SUITSUIT® yet!
Most of the cases we have are black, dark blue or gray. They serve functionality only and did not reflect our own style. The SUITSUIT®, as well as functionality, by adding style,fashion and emotions to their products and has made it possible to reflect our style.
MINDBUTIK is bringing Dutch SUITSUIT® products which are original, contemporary and fashion to Turkey Curious, for trends and creative world travelers.. If you want to discover other beautiful and trendy suitcase in MINDBUTIK please click here ..

Gelelim bizim valizimize :) ;
Valizimiz Brooklyn Bridge serisinden.
SUITSUIT®  Brooklyn Bridge serisi valizler New York mimarisinden esinlenmiş. Brooklyn Köprüsü’nün Art Deco tarzını metalik şampanya rengiyle karıştırarak yorumlayan SUITSUIT® bizler için gerçekten çok şık ve şehirli bir valiz yaratmış. Bu tasarım şanslı takipçime hem  göz alıcı hem de zarif hissettirecek!
Now time to talk about our suitcase :)
SUITSUIT® Brooklyn Bridge suitcases series inspired by New York architecture. SUITSUIT® mixed Brooklyn Bridge Art Deco style with metallic champagne color and created a really stylish and urban luggage for us. This design will make you feel gorgeous and elegant!
Bu harika valize sahip olacak şanslı takipçimi şimdiden merak ediyorum .. :)
I am really very excited my lucky follower who will have this great suitcase.. :)

Gelelim 2 . hediyeye.. And here is the 2nd gift..

2. SUITSUIT® GIRAFFE VALİZ KILIFI / SUITCASE COVER

SUITSUIT®’in hayatımıza getirdiği en yenilikçi ürün valiz kılıflarıdır herhalde..
Her sıkıcı gri renkli valizi, anında tanıyacağınız, son moda bir seyahat aksesuarına dönüştüren; elastik, eşsiz bir valiz kılıfı. Stil sahibi, renkli, pratik olduğu kadar da eğlenceli ve en deneyimli gezginlere bile dayanıklı. SUITSUIT™ Valiz Kılıfları, orta ve büyük boy sert kapaklı (68 – 82 cm) hemen hemen tüm iki tekerlekli ve dört tekerlekli valizler için uygun.
Bu valiz kılıfı sıradan valizini anında dikkat çekici bir moda objesine dönüştürecek, aynı zamanda da valizini koruyacak.. Nasıl takıldığına dair videyou izlemek için tıklayın.. 
SUITSUIT®’s probably the most innovative product is luggage cover ..
This unique case cover will convert you boring gray suitcase to a trendy travel accessorie. This cover is elastic, stylish, colorful and fun as well as practical to even the most experienced travelers . SUITSUIT® Luggage Cover is suitable for medium and large size hardcover (68-82 cm), almost all two-wheel and four-wheel suitcases.
This will transform an ordinary suitcase suitcases to the instant case is a remarkable fashion objects, but also to protect the luggage.. You can watch the related videoby clicking here.. 

Ve 3. hediye :/ And 3rd gift:

3. COOL RINAY SEYAHAT CUZDANI / TRAVEL VALLET

Biletleriniz, pasaportunuz ve kimliğinizi koyabileceğiniz şık bir aksesuar.. Yine MINDBUTIK’ten.. 
A stylish accessory from MINDBUTIK.. That you can use to put your passport, tickets and your identity card, keeping them together..
Bu 3 harika hediye 3 ayrı kişiye gidecek..
Sadece bayanlar değil, erkekler sizi de bekliyorum çekilişe.. Bu hediyelerden biriyle eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz veya annenizi mutlu edebilirsiniz  :)
This wonderful 3 gifts will go to 3 people..
I would like men to join this giveaway but not only woman.. You can make your lover, your sister or your mother happy :)

 Çekilişe katılım kuralları;

  • Güncel postlarla size ulaşabilmem için Mornings&Evenings Facebook sayfasını beğenmeniz
  • Bu çekilişi bloğunuzda, Facebook, Twitter ve/veya Google + ve/veya Instagram hesaplarınızda duyurmanız
  • Bu post’un altına paylaşım linkleriniz ve yeniyıla hangi şehirde girmek istediğinizi yazdığınız bir yorum bırakmanız. Tabii ki size ulaşabileceğim bir mail adresi ile birlikte.
 Çekilişe 28 Aralık 2014 tarihi saat 23.59‘ a kadar katılabilirsiniz. 29 Aralık Pazartesi günü akşamına kadar da kazananları açıklamış olacağım. Şanslı takipçilerimi geçen çekilişte olduğu gibi Random ile belirliyor olacağım.
Bu arada hemen belirteyim kargo ücreti tamamen bana ait. Çekiliş Türkiye sınırları içinde geçerli olacak.

Here are the steps to join the giveaway;
  • Like Mornings&Evevnings Facebok Page for me to reach you with my new posts,

  • Share this giveaway on your blog, your Facebook, Twitter account and/or Google + and/or Instagram account,

  • Leave a comment under this post with your link which shows your share and an answer about which city you want to be in Christmas in, of course with your email address which I can reach you

You can join the giveaway till December 26,2014 @11.59 pm. I will announce the winner till end of the day  December 28, 2014.
By the way, the cargo payment will be provided by me. (This giveway is valid in Turkey.. Apologizes to my followers who is living outside of Turkey) 

Şimdiden seyahat dolu çok mutlu ve şanslı bir yıl diliyorum hepinize..  ♥
I wish you all a very happy and full of already traveled a lucky year. ♥

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder