3 Temmuz 2014 Perşembe

http://www.hobiblogu.com/100-tl-hediyeli-cekilis.html

http://www.hobiblogu.com/100-tl-hediyeli-cekilis.html


100 TL Hediyeli Çekiliş

100 TL Hediyeli Çekiliş
Merhaba sevgili bayanlar ve blog yazarları.
Hem tanıtım hemde siz takipçilerim için bir çekiliş düzenlemek istedim. Çekiliş sonunda evim.net üzerinden 100 TL ye kadar beğenmiş olduğunuz ürünleri alıp sizin adresinize kargo ile göndereceğim.
ÇEKİLİŞ KURALLARI
Çekilişe katılmak için öncelikle blogunuzda,  facebook profilinizde , facebook sayfanızda , google plus gibi sosyal medyalarda site adresimizi paylaşıp, sitemizdeki konulara link vererek sitemiz hakkındaki görüşlerinizi yazıyorsunuz. Her bir paylaşım 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. ( tek bir profilde 1 defa paylaşılacaktır, aynı blogda 2 defa paylaşılması 2 hak kazandırmaz ) Paylaşımı yaptıktan sonra bu konu altından yorum kısmında isim , soy isim, mail adresi ve yorum olarak da paylaşım yapmış olduğunuz yerin adresini yazıp gönderiyorsunuz. 
BLOG TANITIMI YAPAN BLOGUNDA YAYINLAYAN +2 HAK KAZANACAKTIR.
www.hobiblogu.com adresine ve http://www.hobiblogu.com/100-tl-hediyeli-cekilis.html bu adrese link verdikten sonra ; link verdiğiniz facebook, twitter, google plus ve blog gibi adresleri kopyalaıp CTRL + V ile aşağıdaki yorum kısmına yapıştırabilirsiniz.

AĞUSTOS 15 de çekilişi internet üzerinden yapıp 1. olana evim.net üzerinden 100 TL ye kadar beğenmiş olduğu ürünü alıp adresine kargo ile göndereceğim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder