28 Mayıs 2014 Çarşamba

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi_522_hediye-rengi-ile-essiz-hediyeler.html

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi_522_hediye-rengi-ile-essiz-hediyeler.html


Hediye Rengi İle Eşsiz Hediyeler

Eskiden sevdiklerimize hediye alırken oldukça sıkıntı çekerdik. Aldığımız hediyeler herkeste olan ve herkese hediye gelen ´parfüm´ ve ´gömlek´ten öteye gidemezdi. Üstelik hediye aldığımız kişinin bunları beğenip beğenmeyeceğini de bilemezdik. Sizlere bugün tanıtacağımız sitemiz hediye seçmeyi sıkıntıdan zevke dönüştüren, hediyeyi alırken karşınızdakinin de beğeneceğine emin olacağınız alternatifler sunan bir hediye sitesi; Hediye Rengi

Hediye Rengi firmasını benzerlerinden ayıran 2 önemli özellik var. Bunlardan birincisi hediye alternatiflerinin oldukça fazla olması. Bu tarz hediye sitelerinde hediyeler genelde kısıtlıdır. Belirli kategorilerde bir kaç ürün bulur. Hediye Rengi firmasındaysa onlarca kategoride yüzlerce ürün mevcut. Aklınızda belirli bir hediye varken siteye girseniz bile orada aklınızda olmayan birbirinden güzel ürünleri görüyorsunuz; bambaşka alternatiflere de sıcak bakıyorsunuz. Alternatif çok olunca bay bayan ve çocuklar için de hediyelere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
Sitenin bir diğer öne çıkan özelliği ise fiyatlarının makul olması. Hediye sitelerinde ki ürünler farklı ve cazip olduğu için fiyatlarıda oldukça yüksek olur. Özellikle bu ürünleri internet üzerinden değil de mağazadan alırsanız fiyatlar 2 katına kadar çıkabilmekte. Hediye Rengi firması benzerlerine nazaran oldukça ekonomik fiyatlı bir site. Ürünler mağazalarla kıyaslanayamacak kadar indirimli. Fiyatlarda diğer sitelere nazaran gözle görülür bir fark mevcut.
Firmamızın siz okuyucularımıza da hediyeleri mevcut. Babalar gününün yaklaşması ile babalara yakışır bir hediye veriyoruz; 3 kişiye 1.sınıf deri, isim yazılı görselde ki şık cüzdanı hediye ediyoruz:
 
Kampanya Şartları:
*Facebook fan sayfasını beğenin: Fan Sayfası
*Ürünün linkini profilinizde HERKESE AÇIK paylaşın: Ürün Linki
+1 çekiliş hakkı isterseniz İnstagramda takip edin kullanıcı adınızı buraya yazın: İnstagram
*Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Son dönemlerde bu şartımız çok eksik yapıldığı için duyuru olmayan katılımlar geçersiz sayılacaktır.
Kampanyamız 10 Haziranda sona erecektir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder