28 Nisan 2014 Pazartesi

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi_510_pembe-mavi-hayaller.html

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi_510_pembe-mavi-hayaller.html


Pembe Mavi Hayaller

Hayallerimizin prensi yada prensesi evlatlarımız için anne baba olarak her zaman ´en iyi´yi isteriz. En iyileri bulma yolunda size güzel bir firmamızı tanıtacağız bugün. Pembe Mavi Hayaller firması hayallerimizin kahramanlarını en özel kıyafetlerle süsleyen bir anne-bebek sayfası.

Sayfa da yok yok; özel tasarım tütüler, keçeden istenilen yazı çeşitleri ile t-shirt tasarım, kokoş taç bandana setleri, lahusa anne-bebek taç terlik/ayakkabı setleri, bezden pastalar, işlemeleri tulumlar ve çok daha fazlası okuyuculara özel üretiliyor.


Ödeme Ptt ile yada havale yöntemi ile yapılabiliyor. Ptt kargo yada Aras kargoyla ürünleriniz kapıya kadar geliyor. Bu özel ürünler yurtdışında da oldukça tercih ediliyor bu yüzden firmamız yurtdışınada kargo gönderiyor.Bu gösterişli ürünleri sizlere tanıtmak bize mutluluk verdi, sizlere bu ürünlerden hediye etmek ise daha büyük mutluluk verecek. 1 okuyucumuz görselde ki 3 üründen dilediğini 1 tanesini seçebilecek. Erkek ürünü alırsanız dilediğiniz yazı t-shirte yazılacak.
 
Kampanya Şartları
*Fan Sayfasını Beğenin: Fan Sayfası 
*DAHA ÖNCE SAYFAYI BEĞENMEMİŞ 1 arkadaşınıza sayfayı beğendirin. Beğendirdiğiniz arkadaşınızın adını buraya yazın. KONTROLLER ESNASINDA ARKADAŞINIZ SAYFAYI BEĞENMEMİŞ OLURSA ŞARTLAR EKSİK OLUR ELENİRSİNİZ BU YÜZDEN LÜTFEN BEĞENDİĞİNE EMİN OLDUĞUNUZ ARKADAŞINIZIN ADINI YAZIN.
(+1 çekiliş hakkı için kampanyayı bloğunuzda duyurun.)
Son olarak kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 12 Mayısta sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder