17 Mart 2014 Pazartesi

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi_501_sevgi-kokulu-butik-sabunlar.html

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi_501_sevgi-kokulu-butik-sabunlar.html

Sevgi Kokulu Butik Sabunlar

Evinizin ve banyonuzun havasını değiştirecek, elit ve butik konseptte hazırlanan mis kokulu sabunları ve bu sabunların tasarımcısı sayfamızı sizlerle tanıştırıyoruz. Sevgi kokulu butik sabunlar, kullanmaya kıyamayacağınız ve evinizin tüm havasını baştan başa değiştirecek ürünler üreten bir sayfa. Üstelik mağazalarda oldukça yüksek ücret ödeyeceğiniz bu ürünler firmamız sayesinde üretimden direk sizinle buluştuğu için oldukça ideal fiyatlarda.
Bu özel sabunlarla özel günlerinize renkte katabilirsiniz;
  • Doğum günleri
  • Baby Shower
  • Nişan - Düğün - Kına
Ve ihtiyacınız olan, dilediğiniz tüm konseptlerde butik bir hava oluşturabilirsiniz.
Kişiye özel isim yazılı sabunlar, dilediğiniz tasarımda ve renkte hazırlanabiliyor. Kredi kartı kullanmadan Eft yada kapıda ödeme rahatlığı ile adresinize teslim ediliyor. Size kalan zevkinizi ve kalitenizi yansıtan ürünü seçmek.
Firmamızın siz okuyucularımıza da bir hediyesi var. 1 okuyucumuza özel tasarım; İSME ÖZEL YAZILI ve istediğiniz renkte seçebileceğiniz butik sepet hediye:
Kampanya Şartları:
*Fun sayfasını beğenin: Fan sayfası
*Sayfada ki Arkadaşlarını Bu Sayfayı Beğenmeye Davet Et kısmından en az 10 arkadaşınızı sayfaya davet edin. Kontroller yapıldığı için bu şartı eksik olan katılımcılar malesef çekilişe dahil edilmeyecekler.
Son olarakda kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 2 Nisan tarihinde sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder