24 Şubat 2014 Pazartesi

http://www.seherpolat.com/2014/02/hediye-clinique-superdefense-spf-20-ve.html

http://www.seherpolat.com/2014/02/hediye-clinique-superdefense-spf-20-ve.html

HEDİYE! Clinique Superdefense SPF 20 ve şeker makyaj çantası

23Şub2014

Herkese iyi Pazarlar! Bu Pazar size bir sürprizm var :) seherpolat.com ilk hediye çekilişini gururla sunar...

Yazının sonunda belirttiğim minik şartları yerine getiren bir kişiye Clinique ailesinin en yeni üyesi Clinique Superdefense SPF 20 kremi ve minnoş makyaj çantasını hediye edeceğim, ancak öncelikle birazcık hediyelerimden bahsetmek istiyorum :)

Bildiğiniz gibi UV ışınları cildin yaşlanmasında %80 oranında rol oynuyor. Bu nedenle cildimizi sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da korumak için güneş koruması olan nemlendirici kremler en büyük dostumuz oluyor. Cildimize şimdiden ne kadar yatırım yaparsak, ileride ilk kırışıklarımızı o kadar geç göreceğimize inanıyorum. Tabi bu yüzden takipçilerimin de cildini güneşin kötü etkilerine karşı korumasını istiyorum :) 

Clinique Superdefense SPF 20 Günlük Koruyucu Nemlendirici cildi, ilk yaşlanma belirtilerine karşı korumayı amaçlayan ve aynı zamanda gelecekte oluşabilecek yaşlanma belirtilerini önleme vaadiyle piyasaya çıktı. Cilde çok yönlü destek sağlayan Superdefense SPF 20 Günlük Koruyucu Nemlendirici; cildi nemlendirip, koruyor. Bu kremin iki farklı cilt tipi için seçeneği var. Kuru/Karma ve Karma/Yağlı cilt tiplerine özel… Benim sizlere hediye edeceğim versiyonu kuru/karma ciltler için olanı. Eğer çekilişe katılmayıp ürünü almak isterseniz ürünün fiyatı 169 TL ancak bir süre için şuradan Clinique online mağazasına özel 69 TL'ye satın alabilirsiniz.

Yanında hediye edeceğim makyaj çantası ise  Clinique tarafından hediye edildi. İlk gördüğümde güzelliğine ayılıp bayılsam da sizinle paylaşmak istedim :)


Bu da çantanın içinin fotoğrafı…


Peki bu iki güzel hediyeyi kazanmak için ne yapmanız gerekiyor? 

Tek yapmanız gereken blogumu izleyiciler bölümünden takibe alıp bu yazının altına mail adresinizi yorum bırakmanız. Eğer +1 çekiliş hakkı isterseniz blogunuzdan, facebook ve twitter hesaplarınızdan çekilişimi paylaşabilirsiniz :) Böylece her mecradaki paylaşımınızdan +1 çekiliş hakkında sahip 
olabilirsiniz…

Çekiliş için son katılım tarihi : 9 Mart. Kazanan yine www.seherpolat.com'dan açıklanacaktır.

Bol şanslar...

Yeni yazılar için takip edin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder