27 Şubat 2014 Perşembe

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-497-indigitti_ile_fiyatlar_indi.html

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-497-indigitti_ile_fiyatlar_indi.html

İndigitti İle Fiyatlar İndi

Birbirine benzeyen, aynı ürünleri satan, ürün çeşidi az olan fırsat sitelerinden sıkıldınız mı? İşte size yepyeni bir fırsat sitesi; ürün yelpazesi oldukça geniş, fiyatlar uygun ve sadece gündelik kullanılan ürünler değil; elektronik, şık ve kullanışlı bir çok ürün bu sitede mevcut. http://www.indigitti.com/
Sitedeki fırsatlar bununlada sınırlı değil. 80 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz. Tüm ürünlerde peşin fiyatına 6 taksit imkanı var, eğer kart kullanmıyorsanız üzülmeyin sitenin kapıda ödeme sistemi de mevcut. Size kalan sadece ihtiyacınız olan ürünleri seçmek.
Firmamız 1988 yılından beri Mersin´ de mobilya, beyaz eşya ve elektronik eşya ürünlerinde reel mağazacılık konusunda faaliyet göstermektedir. Bir çok kez müşterilerimizin mutluluklarına aldıkları ürün ve hizmetten duyduğu memnuniyetlerine şahit olduk. Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler bize daha başarılı işler yapma gücü kazandırdı. 2011 yılından beri bu tecrübemizi İNDİGİTTİ.COM ile tüm Türkiye´ ye aktarıyoruz.  Türkiye´ nin heryerindeki müşterilerimize en kaliteli ve en kullanışlı ürünleri  en ucuz fiyata sunuyoruz.
İndigitti.com amacı
    Tek amacımız  müşterilerimiz %100 memnuniyetidir. Sizlere en iyi ürünü en ucuz fiyata ve en kaliteli hizmet ile sunmak için elimizden geleni yaptık ve yapacağız.
İndigitti.com Güvenli midir?
    İndigitti.com kesinlikle güvenlidir. Çünkü kredi kartı ile yaptığınız tüm işlemleri 256 bit güvenlik sertifikası ile ve kredi kartı bilginizi biz dahil olmak üzere kimse görmeden gerçekleştirirsiniz. Havale ödemeleri ise anlık takip edilir. Havaleniz gelir gelmez siparişiniz için gerekli çalışmalar başlatılır. Gönderdiğiniz tüm havalelere mutlaka işlem yapılır. Eğer herhangi bir sorun varsa hemen size ulaşılır ve havaleniz anında iade edilir.Kapıda ödeme sistemi ise siz siparişi veririsiniz. Ürün kapınıza gelene kadar  tek kuruş ödemezsiniz. Ürün kapınıza gelir incelersiniz. Ürünü teslim alırsınız ve ödemenizi yaparsınız.  
Firmamızın sizlere güzel birde hediyesi olacak. Bir okuyucumuza görselde görmüş olduğu dudak şeklinde telefon hediye!
Kampanya Şartları:
*Web sitesine üye olun: Üye Ol
*Facebook sayfasını beğenin: Fan Sayfası 
*Kampanyayı paylaşın
Kampanyamız 25 Mart tarihinde sona erecektir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder