24 Ocak 2014 Cuma

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-486-yildiz_mobilya_alisveris_merkezi

Yıldız Mobilya Alışveriş Merkezi

Sevgililer gününün yaklaştığı bu zamanlarda hediye telaşları da evleri sardı. Bu özel gün için eskiden daha sade, anı olabilecek ürünler hediye edilirken günümüzde daha kullanışlı, kalıcı, her bayanın sahip olmak isteyeceği ürünler tercih ediliyor. Hem bu özel gün için hediye tercihinizde hem de her daim evinizin ihtiyaçları olan mobilya ve aksesuar seçiminde size önereceğimiz adres; Yıldız Mobilya.

Yıldız Mobilyayı eminiz bir çok okuyucumuz yakından tanıyordur. Henüz tanışma fırsatı bulamayan okuyucularımız için yakından inceleyelim. Onu benzerlerinden ayıran en önemli özelliği geniş ürün yelpazesi. Evinizin ihtiyacı olan bir çok ürün web sitesinde bir arada bulunuyor. Salon takımlarından yemek odası takımlarına, tv ünitelerinden gardroplara, genç odalarından masa takımlarına kadar onlarca grupta yüzlerce ürün çeşidi mevcut. Ürünler her zevke hitap eden tarzda; ister klasik bir takımla evinize şıklık katabilir, isterseniz rengarenk bir takımla zevkinizi yansıtabilir ya da spor bir takımla evinize genç bir hava katabilirsiniz. Hepsini bir arada http://www.yildizmobilya.com.tr de bulabilmeniz mümkün. Üstelik yeni evlenenler için bir çok düğün paketi mevcut. Paket şeklinde takımları tercih ederek ekonomik fiyatlarla ev kurabilirsiniz.

İnternet üzerinden mobilya alırken yaşanan en büyük sıkıntılardan biri kargo sorunudur. Malesef çok yüksek fiyatlı bir takım almadığınız sürece her zaman yüksek tutarlarda kargo/teslimat ücreti ödersiniz. Oysa Yıldız Mobilyada 81 İl Merkezine ve Bazı İlçelere Ücretsiz Teslimat! Yıldız Mobilya  Farkı ile tüm ürünler sigortalı olarak Türkiye´nin tüm illerine ücretsiz teslim edilir. Ürünlerin sevkiyatı Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapılmakta. Ayrıntılı bilgi için Kargo&Teslimat

Sitedeki tüm ürünler 2 yıl garantili. Garanti ile ilgili tüm sorunlarınızda, Yıldız Mobilya yetkilileri size yardımcı olacaklardır.
 
Yıldız Mobilya sponsorluğunda siz okuyucularımıza hediyemiz de mevcut. Evlerinizde her daim yer almak isteyen Yıldız Mobilya, anılarınızda da yer almak için sizlere 300 tl değerinde Praktica marka Dijital Fotoğraf Makinası hediye ediyor.

Kampanya Şartları
*KAMPANYAMIZDA TEK ŞART VAR. WEB SİTESİNDEN 5 ÜRÜNÜ BEĞENİN. ÜRÜNLERE TIKLADIĞINIZDA SAĞ ALT KÖŞELERİNDE MAVİ RENK BEĞEN BUTONU OLACAK.  BU BUTONA BASMANIZ YETERLİDİR. BEĞENDİĞİNİZ 5 ÜRÜNÜN LİNKİNİ BURAYA YORUM YAZIN.
Son olarak kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 10 Şubatta sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder