3 Aralık 2013 Salı

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-468-oyunjax_ile_krooom_artik_sizinle

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-468-oyunjax_ile_krooom_artik_sizinle


Oyunjax İle Krooom Artık Sizinle

Türkiye´nin en büyük oyuncak sitelerinden biri olan http://www.oyunjax.com/ yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiriyor. Türkiye´nin en zengin ürün yelpazelerinden birine sahip olan site bununla yetinmeyip çevreci, cazip Krooom maketlerini sizler için sitesinde satışa sunmaya başladı.
Çocuklar için en iyisini bulan ve getiren Oyunjax şimdi yepyeni bir ürünle sizlerle. Tüm dünyada çok beğenilen ve annelerin tercihi olan “Krooom” markalı ürünlerin Türkiye distribütörlüğü artık Oyunjax´ta! 
Markanın ürettiği tüm ürünler eko-karton içeriklidir. Geri dönüşümlü malzemeden üretildiği gibi kendisi de %100 geri dönüşümlü yeşil ürünlerdir. Markanın en öne çıkan özelliklerinden biri de tüm ürünlerin de-monte olması ve kolaylıkla kurulup sökülebilmesidir. Çocuklar kurulumu ve sökme işlerini kendi kendilerine bile yapabilirler. Ürünler özel “yeşil” alev almaz ve non toksik koruyucu ile kaplanmıştır. Neme dayanıklı olup silinebilme özelliğine sahiptir. Islak bir bezle rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Çok hafiftir ve aksesuar olarak veya raf olarak duvara monte edilebilir böylece çocukların odasına çok hoş hava oluşturulabilinir.
Çocukların hayal dünyasını genişletecek, motor becerilerini arttıracak, yeşil, çevre dostu bu ürünler çocuklarınıza layık!
Yılbaşı yaklaşıyorken çocuklarınızı ve yakınlarınızı sevindirmek için en ideal hediye: Krooom!Firmamızı bir çok okuyucumuz yakından biliyor. Bilmeyen okuyucularımız için firmamızı yakından tanıyalım. http://www.oyunjax.com/ firması bebekler, çocuklar ve hatta yetişkinlere kadar bir çok kitleye hitap eden bir web sitesi. Bebek ve çocuk odaları, elektronik, kitap, kırtasiye, parti malzemeleri ve kutu oyunları ürünlerinden sadece küçük bir kısmı. Çok daha fazlasını sitede bulabilmeniz mümkün.


Siz okuyucularımıza firmamız sponsorluğunda hediyelerimiz de olacak. Kalitesi ile dergilere konu olmuş bu ürünün kalitesini 1 okuyucumuz yakından görecek. Kazanan okuyucumuz görseldeki ürünlerden ister kız için olanını, ister erkek için olanını seçebilecek.
Kampanya Şartları:
*Web sitesine üye olun: Üye Ol
*Fun sayfasını beğenin: Fun Sayfası
*Aşağıdaki kırmızı renkli yazıyı facebook yada twitter duvarınızda paylaşın:
Bu oyuncaklar tam çocuğuma göre! Sizde bakın: https://www.oyunjax.com/krooom-1
Son olarak kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 16 Aralık´ta sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder