28 Aralık 2013 Cumartesi

http://byantigone.blogspot.com/2013/12/ylbas-hediyeleri-gelsin.html

http://byantigone.blogspot.com/2013/12/ylbas-hediyeleri-gelsin.html

Yılbaşı Hediyeleri Gelsin!

Taşındım taşınıyorum derken 3 gün sonra paldır küldür İzmir'e eğitime gönderilen, bir hafta da orada çile çektikten sonra ev yerleştirmeye devam eden blogger'ınız toparlanıp döndü nihayet. Hem de bir sürü hediyeyle! İşte yılbaşı çekilişi hediyelerim;


1. şanslı kişiye kendi ellerimle boyadığım bu dikiş kutusunu göndereceğim. Üstten kapaklı, bir tarafı tek gözlü, bir tarafında üç tane bölmesi var. Dikiş dikerken tüm malzemeleri içine doldurup, yanıbaşınızda tutmak için ideal.


2. şanslı kişiye Patrones Eylül sayısı, ekstra sayısı ve bir adet McCall's bluz kalıbı gidecek.


3. kişiye Baykumaş'ın kumaşlarından oluşan bir paket,


4. kişiye kendi kumaşlarımdan seçtiğim bir set,


5. kişiye yine kendi kumaşlarımdan hazırladığım bir paket,


6. kişiye de kurdeleden fistoya, ponponlardan, ütüyle yapışan desenlere kadar çeşitli malzemelerden oluşan bir set hediye edeceğim.

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu yazıya yorum bırakmak ve varsa blogunuzda çekilişi duyurmak. Diğer sosyal ağlarda paylaşıp paylaşmamak ise keyfinize kalmış. 30 Aralık günü saat 24:00'de çekilişi sonlandırıp, 31 Aralık günü kazananları açıklayacağım. O hafta boyunca tatilde olacağım için hediyelerinizi sonraki hafta içinde gönderebileceğim. Tabii ki kargo ücretleri bana ait olacak.

Herkese bol şans...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder