28 Aralık 2013 Cumartesi

Bebeğim Herşey Hediye Çekilişi

http://bebegimhersey.blogspot.com/2013/12/veeeee-yeni-yl-cekilisimiz.html


Veeeee Yeni Yıl Çekilişimiz...

     Herkese kocaman bir merhaba, uzun zamandır bloğuma pek vakit ayıramıyorum.  Yarış atı misali koşturmacadayım. Bir yıllık ücretsiz iznimin acısı katmerli katmerli çıkıyor nev-i şahsımdan.
 
    Sayenizde oluşan, bloğumun yoğun trafiğinin takipçileri sponsorlar, sağ olsunlar hiç ellerini çekmiyorlar üstümden. Prensip kararı olarak artık pek çekiliş yapmayacağım ruhiyetinde olsam da, cazip teklileri de değerlendirmeden geçemedim. Bunlardan en cazibi ise bence her kadının mutfağında olması gereken, olmazsa olmazlardan Actifry Family 1,5 kg. Siyah
 
      Hele evinizde bir minnoş büyüyorsa -yana yakıla, koruya kolluya- kesinlikle olması gereken bir makine.Yeni yıl çekilişimle bir izleyicime, bu özel makineyi hediye edeceğiz. Şimdiden bir kaşık yağla yapabileceğiniz yemekleriniz sofranızı şenlendirsin, yavrularınızın ve sizlerin sağlıklarına sağlık katsın.
 

Katılım Şartları:

1) Blogumun "izleyicisi" olmanız. (Google Friend Connect)
2) Çekilişi facebook. twitter, blog veya herhangi bir sosyal ortamda resimli olarak duyurmanız.
3) Yayının altına  kullanıcı adınızı ve paylaşımınızın (2. madde) linkini yazarsanız, çekilişime katılmaya hak kazanmış oluyorsunuz.
 
 
Çekilişim bugün itibariyle başlamış bulunmakta olup, 3 Ocak 2014 saat 00.00'de bitecektir. Çekilişim sonucunu "randomla" belirleyeceğim.
 
Şartlara uymadan bırakılan yorumlar sistemden otomatik olarak, açıklama yapılmaksızın silinecektir.
 
 
Vakitsizlikten alelacele yazmak durumunda kaldım. Eksiklik veya herhangi bir yanlışlık varsa affınıza sığınıyorum. Herkese güzel zamanlar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder