4 Ekim 2013 Cuma

"YENİ GİBİ BLOG hediye çekilişi başlamıştır.. Sizde şansınızı denemek isterseniz buraya tıklayın ve çekilişe katılın :) "

"YENİ GİBİ BLOG hediye çekilişi başlamıştır.. Sizde şansınızı denemek isterseniz buraya tıklayın ve çekilişe katılın :) "


http://yenigibi.blogspot.com/2013/10/yeni-gibi-blog-hediye-cekilisi.html


Öncelikle bu blogun hayata geçirilmesi konusunda bize her yönden yardımcı olan, yönlendiren, desteğini, emeğini fazlasıyla bizimle paylaşan ve en önemlisi bu amaca vesile olan sevgili ve çok değerli arkadaşım Çatı Katı İlkay'a sonsuz teşekkür ederim.

Blogun hazırlanması aşamasında stil, satış konusunda bilgilendirme ve hediye edilen ürünler konusunda kendisinin izni alınarak sahip olduğu “Çatı Katı” ve "Çatı Katı İlkay Satıyor” bloglarından esinlenilmiştir.

ÜRÜNLERİ SATIN ALMAK İÇİN GEREKLİ BİLGİLER:

* Kesinlikle dışarıdan satış alınmayacaktır. Lütfen bu konuda talep olmasın!

* Lütfen sadece ürünü kesin almak isteyenler serzeniss32@gmail.com adresine mail göndersin. Diğer mailler dikkate alınmayacaktır.

* Satın almak istediğiniz ürün için Hesap numarası verilecektir, ödeme yapıldıktan sonra tarafınıza kargolanacaktır. Kargo bedeli alıcıya aittir. Satın almış olduğunuz ürün belirtilen Kargo Firmaları(YURTİÇİ, ARAS, MNG ve PTT Kargo)ndan tercih ettiğiniz firmaya KARŞI ÖDEMELİ olarak teslim edilecektir. Ptt kargo tercih ederseniz ürün bedeli+kargo ücretini peşin yatırmanız gerektiğini lütfen unutmayın.. Ptt Kargo diğer firmalara göre kargo ücretini peşin alır.

* EFT ve Havale imkanı olmayanlar; Beğendiğiniz ürünü kredi kartıyla satış imkanı sunan siteye koyabiliriz. Bunun için serzeniss32@gmail.com ya da facebook hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

* Yurt dışına satış yapılmayacaktır!

* Ürünler fotoğraflarda görülenden farklı olarak yada belirtilen kullanım süresi dışında size teslim edilmeyecektir. Fotoğrafların çekildiği ortamdan dolayı görüntü ve netlik konusunda sorunlar olabilir. Alacağınız ürün konusunda teslim edildikten sonra geri iade olması iki taraf açısından sorun teşkil edileceğinden asla İade söz konusu olmayacaktır!!!

Lütfen karşılıklı haklarımıza riayet edelim.

* Zaman ayırdığınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, güzel alışverişler dileriz...

1 Ekim 2013 Salı

YENİ GİBİ BLOG HEDİYE ÇEKİLİŞİ :)


1- FULAR/ŞAL
2- GOLDEN ROSE STICK FOUNDATION
3- GÖZ KALEMİ/ EYE LİNER VE SÜRME
4- LANAFORM BRONZLANŞTIRICI MENDİL
5- ALİZADE BİTKİSEL KREM (BACAK AĞRISI VE VARİS İÇİN ÇOK GÜZEL BİR KREM) 
6- NIVEA İNCELTİCİ&ŞEKİLLENDİRİCİ KREM
7- ARKO NEM GÜNEŞ SONRASI BAKIM KREMİ
8- SÜSLÜ SAAT
9- 2 ADET YAKA KOLYE
10- SAÇ BANDI
11- MİNİK ŞEKERLER :)


HEDİYE ÇEKİŞİNE KATILIM ŞARTLARI;

        * Blogu olanlar;

      - Öncelikle, Yeni gibi blogunu izlemeye alıyorsunuz, 
http://yenigibi.blogspot.com/

      - Sonra Aşağıdaki Metni Kopyalayıp metin içerisindeki linklerin   blogunuzda çıkmış olmasına dikkat edilerek, yayınlıyorsunuz ve çekilişimizi duyuruyorsunuz..

Kopyalayacağınız metin : "YENİ GİBİ BLOG hediye çekilişi başlamıştır.. Sizde şansınızı denemek isterseniz buraya tıklayın ve çekilişe katılın :) "


     * Facebook hesabı olanlar;

      -  Öncelikle, Yeni Gibi Facebook sayfasını "beğen"iyorsunuz,  
           
         https://www.facebook.com/pages/Yeni-Gibi/516639878365518

     - Facebook hesaplarınızda bu postu paylaşıyorsunuz.. (Facebook hesabınızda paylaşmak için buradan Yeni Gibi facebook sayfasına girerek eklediğimiz bağlantıyı "paylaş" butonuna basarak kolayca paylaşabilirsiniz ...) 


Daha sonra işlemi yaptığınızı dair yorumunuzu Ad-Soyad ve Mail adresinizle birlikte yorum penceresine bırakıyorsunuz...


DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR..


Blog ya da Facebook hesabından gereken işlemler eksiksiz yapılmalıdır.

* Facebook hesabında beğen işleminin yanında mutlaka paylaşımda bulunulması şarttır. Paylaşım konumu "Herkese Açık" olmalıdır. Herkese Açık olmayan paylaşımlar yoksayılacaktır. 

* Yorumları yayınlanan katılımcılar birden fazla yorum bırakmasına gerek yoktur. 

İletişim bilgileri Ad, Soyad ve mail adresi olmayan yorumlar geçersiz sayılacaktır.  

* Kampanyamız 10 Kasımda sona erecektir... 

Katılımlarınız için teşekkürler ve İyi Şanslar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder