4 Ekim 2013 Cuma

http://www.kermitalemlerde.com/2013/09/mamacim-com-hediye-cekilisi.html#.Uk6-ftL7pUo

http://www.kermitalemlerde.com/2013/09/mamacim-com-hediye-cekilisi.html#.Uk6-ftL7pUo


Mamontenka ve Kermy'den Mamacım.com sponsorluğunda 2 kişiye komple bakım seti hediye !

Hoolaa Mamontenka ve Kermit Alemlerde severler ! 

Eylül ayını hızla arkamızda bırakırken mevsim geçişlerinden payımızı alan tüm bayanlar gibi bakıma ekstra ihtiyaç duyuyoruz . Bu hüzünlü ayın rehavetini üzerimizden atalım diye sizlere neşeli bakım paketleri hazırlayıp iki kişiye hediye etmek istdedik... Sizlere bu jesti yapan mamacim.com ailesine ve Volkan bey'e hepimiz adına teşekkür ederiz. Peki onları daha yakından tanıyalım ister misiniz çekilişe geçmeden önce ... 


Mamacım ekibi , profesyonel olarak anne ve bebek ürünleri dalında özel hizmet veren bununla kalmayıp tüm bayanlara yine hitap eden dermo kozmetik dalında en sevilen markaları bünyesinde bulunduran tecrübeli bir ekip. Bu alanda kemiklemiş firmaları ile online dünyaya adım atıp iddialarını Anne-bebek dalında sergilemek için bu kategoriyehttp://www.mamacım.com ile hayat vermişler. 

Profesyonel setleri bir arada bulabilceğiniz gibi , taksit ve ödeme seçeneklerinizi kendiniz planlarken geniş ürün ağlarında seçim yapmakta zorlancağınızı şimdiden söylemeliyiz : ) Ayrıca ürünlerinin garantileri altında olduğunu eklememiz gerekir.Dahasını görmek için sitelerini mutlka incelemenizi öneririz.

Gelelim 2 kişiye hediye edeceğimiz paketlerin içeriğine :


Hepimizin sevdiği ürünlerden oluşan bu paketin tamamı senin olsun istersen eğer yapman gerekenler 5 dakikanızı almayacak kadar basit : )

www.mamacim.com sitesine üye olmak (zorunlu şart)

Sosyal medya hesaplarından en az birini beğenmek zorunludur.
Mamacım Facebook fan sayfasını beğenip şu cümleyi paylaşmak. +1 hak
Mamacım Twitter hesabını takibe alıp şu tweeti RT etmek . +1 hak 

 Dilerseniz blog paylaşımı + 4 hak 


Şartları tamamladıktan sonra aşağıdaki forma katılımınızı teyit edecek bilgileri girmek , bu kadar basit! Şartları eksikyerine getirenler , çift katılımlar , sahte hesaplar ile yapılan tüm katılımlar elenecektir.

Zorunlu değil fakat bizleri de takibe alırsanız çok seviniriz böylece güncel ürünlerden hayata dair paylaşımlardan ve çok sevdiğiniz çekilişlerden her daim haberiniz olur.
Sevgilerimizle , bol şanslar dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder