24 Ekim 2013 Perşembe

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-451-yakala_bakalim_hediyelerle_geliyor.html

Yakala Bakalım Hediyelerle Geliyor

Sizlere bugün tanıtmak istediğimiz sitemiz http://www.yakalabakalim.com. Yakala bakalım günlük ihtiyacınız olan ve her yerde bulunmayan ürünleri oldukça cazip fiyatlatla müşterilerine sunan bir fırsat sitesi. Onu sitemize taşıyan özelliği ise benzeri bir çok fırsat sitesine oranla inanılmaz uygun fiyatlarla ürünleri müşterilerine sunmaları. 
Ürün kategorilerine yakından bakacak olursak;
Elektronik ürünler, ev eşyaları, hediyelik eşyalar, kişisel bakım, mutfak eşyaları, oto aksesuarları, tamir araçları, telefon aksesuarları ve tv ürünleri sitede bulabileceğiniz ürünlerden sadece bir kısmı. Daha fazlası için firmanın sitesini ve fun sayfasını gezmenizi öneriyoruz.
Site bir çok avantaja da sahip. Stokta olan ürünler aynı gün hızlı kargo imkanı ile veriliyor. %100 iade garantisi olması sitenin güveninirliğini kanıtlayan bir sistem. Aynı zamanda kredi kartı kullanmayan müşteriler için kapıda ödeme sistemi mevcut. 75 tl ve üzeri alışverişlerinizde ise kargonuz Yakalabakalım firmasına ait. Size bu alışverişin keyfini çıkarmak kalıyor.
Firmamızı bir de kendilerinden dinleyelim:
E-Ticaret sektöründe yaşanan sıkıntıları görerek, müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede olması gerekliliğini esas alarak müşterilerimizin keyifle başladığı alışveriş serüveninin mutlu bir şekilde devam etmesi için kurulmuş online alışveriş sitesidir.
Yakalabakalim.com e-ticaret dünyasında yıllardır süregelen müşterilerin yaşadığı sıkıntıları sektöre girmeden önce analiz ederek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel ekipler kurarak sektöre adım atmıştır.
Amacımız müşterilerimizin alışveriş öncesinde ve sonrasında sıkıntı yaşamaması için gerek telefon gerek kargo takibi gerekse müşteri temsilcilerimizle gerekli teknik destek ve bilgi vererek alışverişten tat alarak büyük bir aile olmaktır.
Yakalabakalim.com olarak şimdiden sizi de bu ailenin bir ferdi olarak görmekten kıvanç duyarız.

Kalitesinde iddalı olan http://www.yakalabakalim.com firması bu kalitesini yakından göstermek adına10 okuyucumuza Hafıza kartı okuyuculu MP3 çalar hediye ediyor. İster sizin için ister çocuklarınız için kullanışlı bu ürünün kargosu da değerli firmamıza ait.

Kampanya Şartları:
*Firmanızın web sitesine üye olun: Üye Ol
*Fun sayfasını beğenin-paylaşın: Fun Sayfası
*Firmayı nasıl buldunuz? Görüşünüzü fun sayfasının duvarına ya da bir görselin altına belirtin.
Kampanyayı sosyal ağlarda duyurun. Duyuru linkinizi de ekleyerek buraya yorum bırakın. Kampanyamız 13 Kasımda sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder