9 Ekim 2013 Çarşamba

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-440-pangea_organics.html

Pangea Organics

Pangea Organics firması sertifikalı, organik bakım ürünleri satan bir firma. Pangea Organics dünyada oldukça ünlü bir marka. Pangea Organics Türkiye sayfası ile artık bu güzel ürünleri Türkiye´dede bulabilmeniz mümkün.


Pangea Organics ürünleri gerek sağlıklı olması yönünden gerekse birbirinden hoş şişeleri ile oldukça dikkat çekiyor. Ürünleri geri dönüştürülebilir kaynakları destekliyor bu da gönül rahatlığı ile kullanmamızı sağlıyor. Üstelik performans yönünden oldukça iyi, düzenle kullanımda gözle görülür etki bırakıyor. Tüm bu sebepler markayı kullanıcılarının favorisi yapıyor.
Ürünlerin sertifikalı olması da diğer dikkat çeken yönü. Vucudunuz, yüzümüz ve dudaklarımız en iyiyi hakediyor. Marka bu en iyiyi bize sunuyor, sertifikaları ile ürünlerin güvenirliliğini destekliyor. Sertifikaları bu linkden yakından inceleyebilirsiniz.
FARKLILIĞIMIZIN ANAHTAR NOKTALARI
 1.SERTİFİKA : Uluslararası Tanınmış Sertifikasyon…
Tüm ürünlerimiz bağımsız ve kabul görmüş kuruluşlarca verilen,  uluslararası geçerliliği olan Organik Sertifikalarına sahiptir.
 2.İÇERİK : Bitkisel ve organik içerikler…
Sertifikalı ürünlerimiz %100 bitkisel ve Glütensizdir.İçeriklerin en az %70 ila %95 ‘i organik organik tarımla üretilmiş güvenli içeriklerdir.
 Aşağıdaki ürünler hariç tüm ürünlermiz VEGAN dır.
 Yüz Temizleyici - Avusturya Yaban Eriği & Yakı Otu ( Bal içerir)
Göz Kremi - Türk Gülü & Beyaz Çay ( Balmumu içerir)
Dudak Balmları ( Balmumu içerir)
Vücut Losyonları ( Balmumu içerir)
 3.AMBALAJ : Doğaya en az zarar içim maksimum çaba…
Ambalajlarımız geri dönüşümlü malzemeden rüzgar enerjisi ile üretim yapan tesislerde üretilmiştir.Paketlerin üzerindeki baskılar bitkisel boyalar kullanılarak yapılmıştır.Ve daha az atık için tüm ürünler konsantredir.
 4.TEST : Zulüm içermeyen doğaya saygılı üretim…
Ürünlerimiz asla hayvanlar üzerinde denenmez.Tamamen doğal içerikler kullanıldığından ekosisteme zararlı maddeler barındırmaz. Pangea Organics caringconsumer.org ( PETA iştiraki) kuruluşuna kayıtlı cruently-free (hayvanlar üzerinde test yapmayan) bir şirkettir. Pangea ürünlerinde bulunan Skualen maddesi köpekbalığından değil Zeytinden elde edilmedir.
5. EL YAPIMI : Eldeki hassas ölçü…
 Kullanılan bitkiler toplanmadan karışım safhasına dek elde hazırlanır.Dünyanın değişik coğrafyalarından özenle seçilen bitkilerin nasıl toplandığını ve üretildiğini görmek için PangeaTV ye bir göz atın. 
6.SAĞLIKLI : Zararlı kimyasallar dışarı…
Ürünlerimiz  Paraben, Parafin, Silikon, Deterjan, Sülfat , Sentetik Koruyucu, Yapay Koku ve Reklendiricileri asla içermez. Her aroma profili en yüksek kalitede esansiyel yağlar ve özütler ile dünyanın en iyi kaynaklarından harmanlanır .Herhangi bir Pangea ürününün kapağını açıp ilk nefesi aldığınızda ne kadar gerçek olduğunu anlayacaksınız.
7.ŞEFFAFLIK : Ne olduğunu açıkça yazarız.
Pangea Organics ürünlerinin içeriğini Latince Botanik isimleri ile her kutunun üzerine açıkça yazar.Ayrıca gündelik hayatta kullandığımız isimleri de parantez içinde yazar.Belki de evde kendiniz deneyebileceğiniz kadar açıklıkla… 
8.MAKSİMUM FAYDA : Aromalı ve Cilde faydalı Saf Bitki yağları…
En küçük içerik bile maksimum fayda için harmanlanır.Faydasız hiçbir içerik üründe yer almaz, ve içerikler birbirlerinin faydalarını yok etmeyecek şekilde harmanlanır.Biyouyumlu nemlendirici ve organik antioksidanlarla formüle edilmiş ürünler sunuyoruz
 9.SOSYAL SORUMLULUK : Kadınlar için…
Pangea Organics kadınlara her yerde destek olmayı misyon edinmiştir. Az gelişmiş coğrafyalarda kadınların yararı için çalışan Women For Women International kurumunun bağışçı üyesi ve destekçisidir.
Firmamızdan sizlere hediyemiz de var. 1 okuyucumuza dilediği vucud losyonu hediye.

Kampanya Şartları:
*Fun Sayfasını Beğenin: Fun Sayfası-Bir ürünü HERKESE AÇIK paylaşın.
*Twitterdan izlemeye alın: Twitter
Son olarak kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 10 Ekim´de sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder