24 Ekim 2013 Perşembe

http://kadinimmutluyum.com/ayna-ayna-soyle-bana/caldion-parfum-kazanmak-ister-misiniz/

http://kadinimmutluyum.com/ayna-ayna-soyle-bana/caldion-parfum-kazanmak-ister-misiniz/


Caldion Parfüm Kazanmak İster Misiniz?

Yazar: Fazilet Kara    Etiketler:  ,    Tarih:  21.10.2013Merhaba,
En son yazdığımdan beri artık karşınızda bir anne var. Daha önceki yazımda da dediğim gibi uzun bir ara vermemin sebebi bu annelik telaşıydı. Sonunda bekleme süreci bitti ve ailemizin prensini kollarımıza aldık. Bunun ne kadar güzel bir duygu olduğunu ilerleyen zamanlarda yazacağım. Şimdi anlatmaya başlasam sayfalar yetmez buna.
Bugün yazmamın sebebi ise minik bir sürpriz. En son yazdığımda bana yapılmıştı bu sürpriz. Şimdi ise sıra sizde… Ne midir sürprizim?
caldion_jeans_cekilisi_kadinim_mutluyum
Bir şanslı takipçimize Hunca’dan  Caldion Jeans Kadın parfüm hediye edeceğim.
Bunun için yapmanız gerekenler:
1. Kadınım Mutluyum’ un Facebook sayfasını beğenmeniz. Kadınım Mutluyum Facebook:
2. Caldion markasına ait Facebook sayfalarını beğenmeniz. Caldion Facebook:
3. Bu yazının altına yorum yapmanız gerekmektedir ki, böylelikle çekilişe katılımcı olacak olan adınızı çekilişimize dahil edebileyim.
4. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Kadınım Mutluyum Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan bizi takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)
Kadınım Mutluyum Twitter: twitter.com/KadinimMutluyum
5. (Zorunlu Madde değildir) Eğer Caldion Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan Caldion’ u takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @KadinimMutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)
Caldion Twitter: twitter.com/CaldionParfum
6. (Zorunlu Madde değildir) Kadınım Mutluyum anasayfasında bulunan Haberdar Olun kısmındaki bülten kayıt formuna mail adresinizi bırakmanız gerekmektedir. (Mail adresinizi bırakarak da yine ekstra bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Not: Mail adresinizi bıraktıktan snra mailinize gelen linki tıklayarak işlemi ramamlayın.)
Çekiliş kampanyamızın ne kadar süreceğine gelirsek, 22 Ekim 2013 Salı günü başlayıp 28 Ekim 2013 Pazartesi günü 19:00′da sona eriyor.
Dilerseniz arkadaşlarınıza haber vererek onların da çekilişe katılmalarını sağlayabilirsiniz.
Herkese şimdiden bol şanslar!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder