3 Ekim 2013 Perşembe

http://closelyfashion.blogspot.com/2013/09/uns-peruk-isbirligiyle-1-kisiye-90-tl.html

ÜNS PERUK İŞBİRLİĞİYLE 1 KİŞİYE 90 TL DEĞERİNDE POSTİŞ HEDİYE EDİYORUZ


Güzel ve dinamik  görünmemizin anahtarı saçlarımızdır.ÜNS PERUK sayesinde saçlarınız havalı ve herzamankinden canlı görünecek.Firmamıza katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.
http://www.ankaraperuk.org

Kalite ve uygun fiyatıyla saç ürünleri konusunda özel dikim isteklerini yerine getirme farkıyla kuaförlerimizin ve müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız. 

Peruk, spesiyal, kakül, perçem, çıtçıt, postiş, yarımay, at kuyruğu, kaynak malzemeleri ve yeni ürün yelpazesiyle dikim atölyesiyle farklı müşteri isteklerini yerine getirip Anakara'da hizmet vermekteyiz. 

Artık seyrek ve zayıf saçlara sahip olan her kadın kolay bir biçimde ve uygun fiyatlarla saçlarının uzunluk ve hacmini değiştirebilirler! Uygun fiyatlarda, hafif ve takılması kolay olan, kendi saçınızdan hiç ayırt edilemeyen Çıt Çıt sitemi ile sadece birkaç dakika içerisinde zayıf ve seyrek saçlar bir anda sırtınıza kadar uzanan boyda şık bir saça dönüşür! 

Ürünlerimiz 100% doğal saçlardan imal edildiği için kendi saçınız gibi rahatlıkla kullanabilir. Kendi saçınıza uyguladığınız boya, röfle, kesim, fön vs gibi her işlemi rahatlıkla uygulaya bilirsiniz.

KAMPANYAMIZ SONUNDA 1 TAKİPÇİMİZE 90 TL DEĞERİNDE POSTİŞHEDİYE EDİYORUZ.KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR.
ŞARTLARIMIZ

*FİRMAMIZIN SAYFASINI BEĞENMENİZ. FUN SAYFASI
*FİRMAMIZIN SAYFASINDAKİ 1 PAYLAŞIMI HERKESE AÇIK ŞEKLİDE BEĞENİP PAYLAŞMANIZ(BEĞENDİM PAYLAŞTIM YAZMAYIN LÜTFEN)
*KAMPANYAYI SOSYAL MECRALARDA DUYURMANIZ VE LİNKLERİNİZİ YORUMUNUZA EKLEMENİZ.

KAMPANYAMIZ 15 EYLÜL-5 EKİM TARİH ARALIĞINDADIR.LÜTFEN ŞARTLARI YERİNE GETİRİP LİNKLERİNİZLE BERABER YORUM YAPINIZ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder