9 Ekim 2013 Çarşamba

ben kendim her şeyim: Mini Bayram Çekilişi

http://bakimliolmakasktir.blogspot.com/2013/09/mini-bayram-cekilisi.html


Mini Bayram Çekilişi
Merhaba Sevgili Okurlarım,
Geçen bayram geciktiğim için çekiliş yapma imkanım olmamıştı bu yüzden kurban bayramına diyerek ertelemiştim :) Bayrama aşağı yukarı 3 4 hafta kaldığı için ben de daha fazla beklemeden minik çekilişimi başlatmak istedim. Çok fazla hediye olmasa da önemli olan bayramda bir güzeli sevindirmiş olmak diye düşündüm. Bakalım sizler için neler seçmişim.1) Bargello Vogue Parfüm : Daha önce birçok yazımda Bargello Parfümü ne kadar çok sevdiğimden bahsetmiştim.  hala devam eden bir kampanyamız var katılmak isterseniz sizi şöyle alayım :) Ben bu kokuyuda çok seviyorum sizin de seveceğinizi düşünerek çekilişe dahil ettim.

2) I love Milkshake Duş Jeli : Bu duş jelini sevmeyen var mı? Hala denememiş olanlar vardır eminim deneme şansı yakalamanızı istedim. 


3) TBS Lemon Body Butter : Yine çok sevilen TBS body butterlarından biri ben de diğer çeşitleri de var gerçekten çok güzel kokuyorlar.

4) Doa Hindistan Cevizi Yağı : Ben hala kullanıyorum kendisinden saçlara uzun vadede iyi geliyor.


5) Revlon Oje : Tırnakları bakımlı gösteren her bayanın kullanabileceği bir renk seçmek istedim.

6) Essence My base Aydınlatıcı / Baz : Açık söylemem gerekirse bu bazı ben kendim için almıştım ama canım arkadaşımKoyukırmızı'm bana aynısından hediye ettiği için ben onun bana aldığını kullandım ve bunu sizlere ayırdım.

7) Essence I Love Extrem Maskara : Yazısını yazmıştım kullandığım gelmiş geçmiş en güzel maskaram size de bir tane hediye etmesem olmazdı cidden.

8) Essence Likit Eyeliner : Eyeliner bir çoğumuz için vazgeçilmez ben essence in başka eyeliner larını denedim ve çok memnun kaldım hatta bundan da bir tane kendime de alsaydım diye pişman oldum çıkınca tekrar gittiğimde alacağım :)


Şimdi öncelikle hediyeler bunlarla sınırlı kalmayacak emin olabilirsiniz =) Malum bayram yakını illaki nidirimlerde olacak o zamanda eklemeler yapacağım.Gelelim şartlara;


İlk ve tek şartımız beni sağdaki izleyiciler kısmında ve bloglovinden izlemeniz. 

Ekstra hak isteyenler olursa da herhangi bir sosyal ağda duyurmanız + 1 hak sağlayacak size yalnız sadece birini kabul edeceğim yani face de duyurduysanız twitter a gerek yok gibi :) 

Ayrıca blogunda duyuranlara da + 2 hak vereceğim. 

Yani blogda duyuranların en fazla 3 hakkı, sosyal ağlardan birinde duyuranların da en fazla 2 hakkı olmuş olacak (: 

Ayrıca instagram da duyurup "askinbakimlihali" tagiyle de taglerseniz oradan da duyuruları kabul edeceğim. 

Son olarak aşağı muhakkak linkleri atmalısınız ki kontrol edebileyim. Mail adreslerinizi de yazmayı unutmazsanız çekiliş sonuçlandığında size rahatlıkla ulaşabileyim.

Çekilişimi 9 Ekim gece 00 : 00 da sonlandırıp 10 Ekim perşembe günü açıklayıp cuma günü de kargoya vermek niyetindeyim ki bayrama hediyeler şanslı kişinin elinde olabilsin =) 


Şimdiden herkese bol şans diliyorum. Sevgilerimle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder