8 Eylül 2013 Pazar

TiFo Günlük: Hediye Çekilişime Katıldınız mı?

http://cipsyiyemeyenadam.blogspot.com/p/hediye-cekilisime-katldnz-m.html?spref=fb

Hediye Çekilişime Katıldınız mı?


Evet, Üçüncü çekilişimle karşınızdayım. Çok tatlı şeyler seçtim sizler için. Hediye almak kadar vermeyi de çok seviyorum. Bloğuma gözüm gibi bakmakla beraber siz değerli izleyicilerim çoğaldıkça daha da mutlu oluyorum. Daha nice 200 lere :))1 Kişiye
 Arnica Mısırmatik Mısır Patlatma Makinesi
1 Kişiye
ARNİCA TOSTİT IZGARALI TOST MAKİNESİ (171K)


1 Kişiye
ARNİCA AA1737 KAYZER 1845 SU ISITICISI

 Evet, Yeterince fotoğrafladım sanırım:)

Gelelim bu güzel hediyelere sahip olmak için neler yapılması gerektiğine.

Bloğumun izleyicisi olmanız (zorunlu)

Çekilişimi sosyal ağlarda paylaşmanız google+, twitter, facebook, instagram vs.
beğenmeniz (her paylaşım +1 puan)

Google+ hesabım için    : TıkTık
Facebook Sayfam için : TıkTık

Bloğunuzda (varsa) çekilişimi resimli olarak duyurmanız ve yazı yazmanız. Bu yazıdan kastım, öylesine bloğuna koyup sonrasında bloğundan kaldıran kişiler gördüğüm için. Kontrol edeceğim. Yani baştan savma değil de, çekilişimin içeriği hakkında yazılar olması ve mutlaka resimli olması gerek. (+2 puan)

Son olarak lütfen bu önemli, twitter, facebook gibi sosyal ağlarda paylaştığınız linkleri herkese açık şekilde yapın aksi taktirde ben göremediğimden kabul edemeyeceğim.

Bunun dışında nerelerde duyurduğunuz, paylaştığınıza dair linkleri lütfen yazmayı unutmayın. Çekiliş sonrası kazanana ulaşmam için mail adresi gerekli. Sürekli aktif olarak kullanılan mailinizi yazın lütfen. (ulaşamadığım halde çekilişi yeniden yapacağım.)

Not: Ürünler açılmamış kutuda sıfır ve 2 yıl garantili olup birden çok ürünlerde kişi başı bir hediye hak kazanmaya sahiptir. Daha önceki hediye çekilişlerime katılmak için bloğumu takibe alıp çekiliş sonrası izlemeden ayrılan kullanıcılar kesinlikle çekilişe katılamazlarlar 

HEDİYE ÇEKİLİŞİN SON GÜNÜ  : 25 Eylül Saat 23:00


Herkese Bol Şans ;) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder