21 Eylül 2013 Cumartesi

Tek derdim: Ne giysem?: Doğumgünü Çekilişi!

http://tekderdimnegiysem.blogspot.com/2013/09/dogumgunu-cekilisi.html?spref=fb


Doğumgünü Çekilişi!

Bugün benim doğumgünüm! 500 izleyiciyi de geçtik.! E o zaman çekiliş zamanı gelmiş de geçiyor bile :) Aslında uzun zamandır aklımda ama bir türlü ne hediye edeceğime karar veremedim. Geçen gün yine bir alışverişim sırasında Nuxe ürünlerini denemek için kendime bir şeyler alırken sizleri de unutmadım, umarım beğenirsiniz.Nuxe Lotion Tonique Douce aux Petales de Rose 200 ml
Yüz ve göz çevresi için hassas tonik losyon. Alkol içermez. Cildi yatıştırır, rahatlatır ve makyajın son kalıntılarını ciltten temizler. Pamuk yardımıyla uygulayın. Nuxe Makyaj Temizleme Sütünden sonra kullanım için idealdir. Paraben içermez.

Nuxe Huile Prodigieuse 50 ml
Meşhur kuru yağ.Çabuk emilen bu çok amaçlı güzellik ve bakım ürünü, 6 Değerli Yağdan oluşan içeriği ile cildi besler ve onarır. E vitamini ile korur. Tek bir dokunuşla cilt yumuşar ve pürüzsüzleşir, saçlarınız ipeksi bir parlaklık kazanır. Tüm yıl boyunca kışın ya da yazın kullanılabilir. Güneş sonrası rahatlama amacıyla kullanım için idealdir. %98.8 oranında doğal içerikten oluşmaktadır. Koruyucu madde içermez.

Şartlar her zamanki gibi az ama öz. Normalde size ünlülerin eski hallerini, çocukluklarını gösterip bilin bakalım kim bu oynuyorduk bilenler ek hak kazanıyordu ama bu sefer ünlü bulacak zamanım olmadı :(  O nedenle bu sefer ek hak için blogdan ya da instagramdan duyurma opsiyonunu da ekledim ama tamamen tercihe bağlı.

Özetleyecek olursak bu hediyeleri kazanmak için:
  • Blogumu izlemeye alıyorsunuz, isterseniz üçünü isterseniz sadece bu blogumu. Daha sonra kullanıcı adınızı ve size ulaşacağım e-posta adresini aşağıdaki forma yazıyorsunuz
  • Ek hak isterseniz blogunuzda duyurup linkini ya da instagramda #tekderdimnegiysem etiketiyle paylaşıp beni de mention ediyorsunuz (instagram hesabım).(Her biri için +1 hak)
Katılım için son tarih 30 Eylül!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder