23 Eylül 2013 Pazartesi

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-438-alisveris_cagi_ile_bayram_kampanyasi

Alışveriş Çağı İle Bayram Kampanyası

Sizlere daha önce tanıttığımız ve yoğun ilginizin olduğu Alışveriş çağı sitesi ile yeniden beraberiz. İlk kez tanıyacak okuyucularımız için firmamızı yeniden anımsayalım: İhtiyacınız olan ürünleri farklı mağazalardan aramak zorunda kalanlardan mısınız? Peki sizlere televizyonda gördüğünüz ürünlerden ev tekstiline, elektrnikten kozmetiğe her ürünü bir arada bulabileceğiniz bir siteden bahsetsek? Hep en yeni, en kaliteli, en ilginç ve her zaman hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ve karşılıklı güven esasına dayanan alışverişi benimseyen Alışveriş Çağı sitesine buyrun.

Alışveriş Çağı herşeyden önce müşteri memnuniyetini önemser.
Alışveriş Çağı size, almış olduğunuz ürünü beğenmediğiniz takdirde hiçbir gerekçe göstermeden iade etme hakkını verir. Herhangi bir sebeple bu hakkınızı kullanmak istediğiniz takdirde 7 gün içinde ürünü geri gönderebilirsiniz.
ÖYLE Kİ İade edilen ürünlerin kargo bedelini de Alışveriş Çağı öder.


ÜSTELİK ALIŞVERİŞ ÇAĞINDAN ARTIK PUAN KAZANABİLİR, PUANLARINIZLA HEDİYELER ALABİLİRSİNİZ.
Sitede yeni başlayan puan sistemi sayesinde artık YORUM YAPARAK, ÜRÜN TAVSİYE EDEREK, ALIŞVERİŞ YAPARAK VE SİTEYE ARKADAŞLARINIZI DAVET EDEREK puan toplayabilir bu puanları alışverişleriniz de harcayabilirsiniz.

NASIL PUAN KAZANABİLİRİM?

1. Sitemize yeni üyelik kaydından 10000 ParaPuan kazanın.

2. Ürünlere yorum yapın, onaylanan her bir yorum için 500 ParaPuan kazanın. (Aynı üründen sadece 1 kez puan kazanabilirsiniz)

3. Ürün tavsiye edin, tıklanılan her linkten 500 ParaPuan kazanın. (Aynı ürün ve aynı tavsiye edilen kişi üzerinden 1 kez puan kazanabilirsiniz)

4. Onaylanan her bir siparişinizde, sipariş tutarının her 1 TL´si için 20 ParaPuan kazanın.

5. Sitemize arkadaşlarınızı davet edin, 5000 ParaPuan kazanın. Davet sayfanıza gitmek için tıklayınız...


PUANLARIMI NASIL HEDİYE ÇEKİNE DÖNÜŞTÜREBİLİRİM?

Kazandığınız puanları hediye çekine dönüştürebilmek için üst bölümünde yer alan "Puanları Hediye Çekine Dönüştür" butonuna tıklayınız.

Hediye çeki oluşturabilmek için en az 20000 kullanılmamış aktif ParaPuan sahibi olmanız gerekmektedir.

Başlangıç tarihi gelmeyen ve süresi dolan puanlar kullanılamaz.
Puan durumunuz için tıklayın.

Bu renkli ürünlere yakından bakacak olursak:  
Alışverişçağı Farklı Tarz Ve Tasarım Meraklısı Takipçileri İçin Çok İlginç Bir Ürünü Fırsata Sunuyor. USBli Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası. Çok Şık Ve Değişik Olan Bu Ürün Masanızın Aydınlatmasını Yaparken Aynı Zamanda Masanızın Dekorunu Da Tamamlayacak. Sadece 19,90 TL ÜRÜNÜ İNCELEMEK, SİPARİŞ VERMEK VE DAHA FAZLASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ -----> http://bit.ly/144GMc1
Eve yemek sipariş ettiğinizde ihtiyaç duyabileceğiniz bozuk paraları nerede bulabileceğinizi biliyorsunuz. İştahınızı kabartacak sıra dışı tasarıma sahip bu kumbaraları çok seveceksiniz. Sadece 19,90 TL ÜRÜNÜ İNCELEMEK, SİPARİŞ VERMEK VE DAHA FAZLASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ -----> http://bit.ly/15OuwfQ
TV’deki Yemek Programlarında Çok Popüler Olan Swizzz Prozzz Çek Bırak Pratik Doğrayıcı, Artık Sizin Evinizde. Çok Marifetli Ve Pratik Olan Bu Ürün Elektrik Kullanmayarak Aynı Zamanda Çok Ekonomik. Sadece 19,90 TL ÜRÜNÜ İNCELEMEK, SİPARİŞ VERMEK VE DAHA FAZLASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ----->http://bit.ly/117Szst
Koltukta arabada ya da bahçede veya yatakta çalışmak için tasarlanmış taşınabilir laptop tepsisi tam size göre. Dizüstü bilgisayar ile kullanım için ideal olan taşınabilir laptop tepsisini her yere götürün. Sadece 29,90 TL ÜRÜNÜ İNCELEMEK, SİPARİŞ VERMEK VE DAHA FAZLASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ----->http://bit.ly/1eWEFip


ÖDEME SEÇENEKLERİ
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.
Kapıda Nakit Ödeme Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye´nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Bayram vesilesi ile Alışveriş Çağının sizlere güzel bir hediyesi olacak. Her bayanın seveceği, görselde ki Dudak Telefon sizlere hediyemiz.
 
 Kampanya Şartlarımız:
*Web sitesine üye olun: Üye Ol
*Fun sayfasını beğenin: Fun Sayfası
*Bir alışveriş sitesinde en çok neye dikkat ederseniz, neden? Bu sorumuza cevap verin
Soruya en güzel cevabı veren okuyucumuzu firmamız seçecek ve talihlimize yukarıda ki ürünümüzü hediye edeceğiz.
Son olarak da kampanyamızı sosyal ağlarda duyurunuz. Kampanyamız 8 Ekim´de sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder