7 Eylül 2013 Cumartesi

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-433-bu_sefer_bizim_size_hediyelerimiz_var.html

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-433-bu_sefer_bizim_size_hediyelerimiz_var.html


Bu Sefer Bizim Size Hediyelerimiz Var

Bugüne kadar size yüzlerce firmamızı tanıttık, kendilerinin sponsorluğunda hediyeler verdik. Bu sefer bir ilk yapalım dedik ve çok güzel bir blogla beraber http://elifileberaber.blogspot.com/ sizlere hediyeli bir kampanya yapmak istedik.
Öncelikle http://elifileberaber.blogspot.com/ blogunu tanıyalım. Blogun sahibi Elif, dünya tatlısı bir bayan. Kendisinin samimiyeti ve bu tatlılığı kendisi ile kampanya hazırlamıza vesile oldu. Blogunda birbirinden güzel yazılar yayınlıyor. Henüz başlangıç aşamasında olan blog, bu içten yazılar ve paylaşımlarla yakında oldukça bilinen bir blog haline gelecek. Bu yüzden kendisini izlemeye alıp, güzel fırsatlarını kaçırmayın!
İki bayan birleşince hediyeler ne olabilir? Tabi ki kozmetik ve zayıflama seti. Sizler için ufak ama kullanışlı bir set hazırladık.
Gelin hediyeleri yakından inceleyelim:
Hediyelerimiz:
1)Garden Life 9´lı Life Tea: Güzelliğin sadece kozmetikle olmadığını düşündüğümüz için 3 iddialı zayıflama ürünü koymak istedik hediyelerimizin arasına. İlk ürünümüz Garden Life Tea. 9 bitkiden oluşan bu çay günde 3 defa içilerek zayıflamanıza büyük katkı sağlıyor. Garden Life markasının güvencesinde olmasıda içimizi rahatlatıyor.
2)Garden Life Yulaf Kepeği: Tüm diyetlerin ve mutlaka Dukan Diyetinin vazgeçilmezi yulaf kepeği olmazsa olmazdı hediyelerimiz arasında.
3)Garden Life Form: Tam 19 bitkiden oluşan bir çay. Tam bir sindirim sistemi düzenleyicisi.
4)Golden Rose´un Rich color serisinden 3 adet oje: Bu seriyi çok beğeniyorum. Renkleri çok canlı. Kalitesi gerçekten güzel. Tonları ve tırnakta duruşları harika. Elifin güzel seçimi ile birbirinden güzel ve canlı 3 renk hediyelerimiz arasında.
5)Golden Rose Glitter Eyeshadow Pencil: Golden Rose markası göz kalemlerinde güzel bir marka. Kalemlerin ucu inanılmaz yumuşak bu da sürerken hem kolaylık sağlıyor hem de güzel renk veriyor. Hatta resimlerinde bile bu yumuşak uç oldukça belirgin. Siyahla beraber kullanabileceğiniz, farların altınada far bazı olarak kullanılabilen 104 numara görselde ki renk hediyemiz.
6)Golden Rose Terracotta Stardust Allık: Her bayanın enazından 1 adet allığı vardır. Bu yüzden sizlere klasik bir allık vermek yerine parlaklık dolu ışıltılar kazandırmak istedik. Bu Terrecotta allığın rengi tatlı bir şeftali. Yoğun bir ışıltı içeriyor. Size ufak bir tüyo: Normal bir allık olarak kullanmak yerine, önce kendi allığınızı uygulayın üzerine fırçanızla bir parça bu ışıltıları alın ve allığınızın üzerine sürün.. Işıltınızla göz kamaştıracaksınız.
7)Golden Rose Make-up Cleansing Wipes: Bunca makyajı yapıp sizi temizlemekle uğraştırmayalım dedik. 1 adet makyaj temizleyici mendili alın ve silin. Bu kadar pratik!
+size numune ürünlerden oluşan hediyelerimizde olacak :)
Görsellerimizin toplu resmi:
+numune süpriz hediyeler :)
Gelelim bunları kazanmak için yapmanız gerekenlere. Aöacımız hedite vermek olunca şartlarımızı oldukça kolay tuttuk.
Zorunlu 2 şartımız var:
1)Elifin bu güzel ve renkli dünyasını izlemeye alıyorsunuz ve GFC yani izlemeye aldığınız adınızı bize yorumlarda belirtiyorsunuz: http://elifileberaber.blogspot.com/
2)Bu blogun bir de fun sayfası var orayı beğenmenizi ve beğendiğiniz ismi yazmanızı istiyoruz:Facebook
Bu 2 şartı yapmanız kazanmanız için yeterli! Bunun yanısıra:
Öneri: Elifi eklemeniz + bir çekiliş hakkı kazandırmayacak. Ama kampanyalardan haberdar olmak ve güzel bir dost kazanmak isterseniz onu burdan ekleyebilirsiniz: Profil
+Çekiliş hakkı için: 
*http://elifileberaber.blogspot.com/ bloğun izleyici sayısı bizim için önemli. 5 arkadaşınızın blogu bloglarından yada twitter adreslerinden izlemeye almasını sağlar ve isimlerini yazarsanız +2 çekilişhakkıda bizden.
*Blogunuzda toplu görsel resmi ile duyurmanız da +2 çekiliş hakkı.
Son katılım 7 Ekim. Kargo mu? Tabi ki bizden duymamış olayım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder