1 Eylül 2013 Pazar

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-427-seamark_mayo_dunyasi.html

Seamark Mayo Dünyası

Şıklığı her kesimde yakalamak isteyenler bayanlar için plajların gözdesi Seamark firmasını tanıtacağız. Seamark Mayo Dünyası Ankara merkezli, plaj ürünleri üreten ve onlarca avm ile bayide dağıtım yapan bir tekstil firması.
Firmanın ürün yelpazesi oldukça geniş; Mayo,bikini,mayokini,tankini,tesettür mayoları sitede bulabileceğiniz ürünlerden sadece bir kısmı dahası için online alışveriş sitesine davetlisiniz. Ödeme koşullarına bakacak olursak:
Sitemize üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Tüm kişisel bilgileriniz sistemimizde kalmaktadır. 3. Firmalara reklam veya bilgi amaçlı kesinlikle aktarılmamaktadır.
Sea&Mark Tüm Kredi kartlarına Tek-Çekim, Garanti Bankası Kredi Kartlarına 6 Ay Peşin fiyatına komisyonsuz satış yapmaktadır. Banka Hesap Numaralarımızdan Havale veya EFT ile de ödeme yapabilirsiniz.
Kredi Kartı ile ödemelerde Sistemimiz üzerinde herhangi bir kayıt tutulmamaktadır. Güvenlik korumasını daha iyi yapabilmesi için ödeme ekranına geçerken direk Garanti Bankası’nın güvenli ödeme ekranına ulaşılmaktadır. Site Ödeme alanındaki Internet Güvenliği Garanti Bankası’ nın teknolojisi ile yürütülmektedir.
Ürünlerin Türkiye Satış noktaları için tıklayınız.
Firma beyleride unutmamış:
Firmamızın sizlere hediyesi de mevcut. 1 okuyucumuz siteden stokta olan DİLEDİĞİ ürünü alabilecek

Kampanya Şartları:
*Siteye üye olun: Üye Ol
*Fun sayfasını beğenin: Fun Sayfası - 2 ürüne yorum yazın HERKESE AÇIK paylaşın.
*Eğer varsa twitterdan izlemeye alın: Twitter bir RT yapın.
Son olarak kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 7 Eylülde sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder