1 Eylül 2013 Pazar

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-424-uns_peruk.html

Üns Peruk

Bayanların güzelliklerine güzellik katmaya devam ediyoruz. Bir bayanın güzelliğini öne çıkaran ilk unsur saçlarıdır. Uzun, kısa, sarışın ya da esmer her saç yeni bir kadın demektir. Size bu yenilikleri sunan, güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan firmamız; ÜNS PERUK.
ÜNS PERUK Ankara´nın elit yeri Çankaya bulunuyor. Burada ki müşterilerinin memnuniyetini tüm Türkiye´de ki bayanlarlarla paylaşmak isteyen firma aynı zamanda satışlarını fun sayfası üzerinden de gerçekleştiriyor. ÜNS PERUK basındada başarıları ile adından söz ettiren bir firma.

Firmamızı kendilerinden dinleyelim:
Kalite ve uygun fiyatıyla saç ürünleri konusunda özel dikim isteklerini yerine getirme farkıyla kuaförlerimizin ve müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız.

Peruk, spesiyal, kakül, perçem, çıtçıt, postiş, yarımay, at kuyruğu, kaynak malzemeleri ve yeni ürün yelpazesiyle dikim atölyesiyle farklı müşteri isteklerini yerine getirip Anakara´da hizmet vermekteyiz.

Artık seyrek ve zayıf saçlara sahip olan her kadın kolay bir biçimde ve uygun fiyatlarla saçlarının uzunluk ve hacmini değiştirebilirler! Uygun fiyatlarda, hafif ve takılması kolay olan, kendi saçınızdan hiç ayırt edilemeyen Çıt Çıt sitemi ile sadece birkaç dakika içerisinde zayıf ve seyrek saçlar bir anda sırtınıza kadar uzanan boyda şık bir saça dönüşür!

Ürünlerimiz 100% doğal saçlardan imal edildiği için kendi saçınız gibi rahatlıkla kullanabilir. Kendi saçınıza uyguladığınız boya, röfle, kesim, fön vs gibi her işlemi rahatlıkla uygulaya bilirsiniz.
Ürün gruplarına yakından bakacak olursak; Kaynak çeşitleri, kaynak malzemeleri, çıtıt takımlar ve kaküller bulabileceğiniz ürünlerden sadece bir kısmı. Daha fazlası için web sitesinde ki ürün gruplarına göz atabilirsiniz.
ÜNS Peruk Çankaya Mağazası:Bu güzelliklerden firmamız sponsorluğunda 2 okuyucumuz yararlanacak. Bir okuyucumuz saç bakım serumunun, bir okuyucumuz 90 tl değerinde postişin sahibi olacak.

Kampanya Şartları
*Firmanın fun sayfasını beğenin: Fun Sayfası
*2 arkadaşınıza beğendirin İSİMLERİNİ BURAYA MUTLAKA YAZIN (kontrol amaçlı)
*2 adet görseli herkese açık paylaşın linklerini buraya yazın (resme beğendim paylaştım yazılmaması ÖZENLE RİCA OLUNUR)
Son olarak kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 7 Eylülde sona erecetir.

1 yorum:

 1. slm şartlar tamamdır deniz öz adıyla takipteyim 2 arkadaşıma beğendirdim fatma özdemir feride ismailoğlu
  iki ürünü paylaştım
  https://www.facebook.com/denizz.oz/posts/575120912549051
  https://www.facebook.com/denizz.oz/posts/575120869215722
  kampanyayı face de duyurdum
  https://www.facebook.com/denizz.oz/posts/575121092549033
  deniz Öz
  deniz08180@gmail.com

  YanıtlaSil