1 Eylül 2013 Pazar

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-406-peynir_rehberi_peynir_hakkinda_her_sey.html

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-406-peynir_rehberi_peynir_hakkinda_her_sey.html


Peynir Rehberi Peynir Hakkında Her Şey

Yemek ve lezzet kültürünün olması yurtdışında oldukça yaygındır. Kişiler sadece kendi yiyeceklerini değil, her kültürün lezzetlerini araştırır, geniş bir bilgiye sahip olurlar. Bilinen her farklı tat kişiye hem genel kültür katar hem de yediklerini bilinçli yediği için daha tadını çıkararak yer. Sizlere tanıtmak istediğimiz site de bu noktada ülkemize bir zenginlik katan PEYNİR REHBERİ sitesi.

http://www.peynirrehberi.com sitesini yakından tanıyalım:
Gelişen teknoloji,üretim araçlarının gelişmesi,insan nüfusunun artışı,acımasız kar etme anlayışı ve bir çok nedenden dolayı yediğimiz ürünlerin hiç birisine güvenemez olduk.Eski tatlar bizim için marjinal olmaya başladı. Çünkü hiç bir yerde bu tatları bulamadığımız gibi orjinal olduğu iddia edilen bir çok ürünün de sahte olduğunu öğrendiğimizde artık kime ve neye güveneceğimizi de şaşırmaya başladık.
Peynir önemli bir besin Ülkemizde ve Dünya´da çok sayıda peynir çeşidi ve peynir üreticisi bulunmakta hatta Hollanda gibi ülkeler peynir ile ciddi gelirler elde etmektedirler. 
 
 
Bu rekabet ortamında üreticileri bir adım öne taşıyabilmek için ekibimizle birlikte böyle bir siteyi açmakta karar kıldık. Böylece tüketici ve üreticiler bu yolla birbirleriyle karşılaşacaklar ve serbestçe alışveriş yapabileceklerdir. Böylece bu güvensizlik ortamını da aşacaklar.Özellikle firmalar ve küçük üreticiler markalarını tanıta bilecekler,ürünlerini tanıta bilecekler böylece acımasız rekabet ortamından kendilerini sıyıra bilecekler.
 
 
www.peynirrehberi.com bu düşünceleri de içine alan iyi niyetli bir girişim olarak kurulmuştur. Bu şekilde hem Ülkemizdeki ürünler tanıtılarak yöre insanının ekonomik getirisi arttırılmaya çalışılacak hem de Yurt içinde ve Yurt dışında yaşayan insanlar daha bilinçli olarak peynir alabileceklerdir.
Site de peynirle ilgili makaleler, ilginç sözler, peynirin saklanma koşulları, mayası ve tarihçesi hakkında da bilgiler mevcut. Hatta güncel peynir haberlerini gene buradan takip edebilirsiniz. Türkiye´deki peynir kültürünün yanı sıra dünyada ki peynir çeşitleri hakkında da bir çok bilgi http://www.peynirrehberi.com´da.
FİRMANIZI TANITMA İMKANINIZ DA VAR. FİRMANIZI TANITMAK İÇİN AYRINTILAR: Firmanızı tanıtmanın kolay yolu
Sizlere lezzetli, sağlık dolu bir de hediyemiz mevcut. Firmamız denetiminde üretilen özellikle çocuklarınıza şifa kaynağı KATKISIZ 30 tl değerinde 1 kg Dut Pekmezi firmamızdan sizlere hediyemiz.
Katılım Koşulları
*Web sitesine üye olun: Üye Ol
*2 ürüne yorum yazın. (Yorumlar en az 2 cümleden oluşmalı çok güzel gibi klasik yorumlar direk elenmektedir)
Yorum yazdığınızın 2 ürünün linkini aşağı yorum kısmımıza belirtin.
Son olarak kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 2 Eylülde sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder