28 Eylül 2013 Cumartesi

http://derinceece.blogspot.com/2013/09/zumanyacom-ile-1-sansl-kisiye-parfum.html

Zumanya.com ile 1 Şanslı Kişiye Parfüm Hediye Ediyoruz..
Koşulsuz Müşteri memnuniyeti, internette rahat ve güvenli alışveriş kolaylığı ve en uygun fiyatları müşterilerine sunmayı amaç edinmiş olan zumanya.com da hepsi %100 orijinal ve çok çeşitli ürün portföyü bulunmaktadır. Ürün portföylerini genişletmek ve sizlere daha geniş ürün yelpazesi sunmak için kalite politikasından ödün vermeden araştırmalarına devam etmekte olanzumanya.com 'dan yapacağınız her alışverişi büyük bir keyfe dönüşecek..


İhtiyacınız olan ürünleri Zumanya.com'dan temin ederken zamandan tasarrufun yanısıra 100tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava,zamanında teslimat avantajlarını da yaşayacaksınız.


Tüm bunlara ilave olarak Zumanya.com 'da satışa sunulan ürünlerin %100 orjinal olduğunu ve 6 ile 12 ay arası taksitlendirme imkanına sahip olduğunuzu söylesek:)Firmamız zumanya.com'un şartları yerine getirenler arasından seçilecek bir kişiye güzel bir parfüm hediyesi var.

Sex In The City Love 100 Ml


Katılım Şartlarımız İse;

-zumanya.com üyelik,

-Zumanya.com Facebook sayfa beğenisi,

-Zumanya.com twitter sayfa takibi,

-Kampanyanın herhangi bir sosyal mecraada(facebook,twitter,blog vs.) duyurulması

Mecburi şart olmamakla birlikte siteden beğendiğiniz ürüne yorum yazarsanız veya facebook sayfalarından beğendiğiniz ürün paylaşırsanız +1 çekiliş hakkına sahipsiniz..

-Kampanya 19.09.2013-10.10.2013

-Kargo ücreti firmamıza aittir.

Tüm katılımcılara bol şans diliyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder