3 Ağustos 2013 Cumartesi

http://www.lensmakyaj.com/2013/07/lensmakyajcom-hediye-cekilisi.html
Lensmakyaj.com    hediye çekilişi


Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar. Gezi olaylarından sonra bloğa bir süre ara verdim. İçimden yazmak gelmedi. Haftalarca olaylarla yatıp, olaylarla kalktık. O aralar kozmetik en son düşündüğüm şeydi. Sonra da bir rehavet çöktü, bir türlü yazamadım ama boş durmadım, pek çok ürün deneyip fotoğrafladım. Bunları çok yakında blogda görmeye başlayacaksınız.

Bir kaç haftadır geri dönmek istiyordum, sonra düşündüm ki güzel bir çekilişle geri dönmek harika olur. Bir iki üründen oluşan çekilişleri pek sevmediğimden olsa gerek, bu çekiliş için dev bir paket hazırladım. Bakalım beğenecek misiniz? Bunların hepsi tek bir talihli okuyucumun olacak.


Hediyelerin tam listesi:
* Real Techniques Travel Essentials fırça seti
* MAC Decadently Pink Eye Look Bag
(içinde makyaj çantası, Radial Pink/Shadowy Lady ikili far, Bordeauxline powerpoint kalem, Opulash rimel ve 275SE fırça bulunuyor)
* Flormar Beauty Set palet
* MUA Undressed palet
* Lavera far Lily White renginde
* L'Oreal Infaillable far Sahara Treasure renginde
* The Body Shop siyah göz kalemi
* Urban Decay 24/7 Glide On Eye Pencil Smoked rengi (yarım boy)
* MAC Pro Lash rimel
* Cargo Jet Lag kapatıcı 01 Tonu
* Essence Oz koleksiyonundan the Great and Powerful ışıltılı Pudra
* You + Eye mineral pudra 
* Flormar Wild pudra CW33 renginde
* MUA Pink Shimmer Kisses allık
* Flormar Selection ruj 47 renginde
* Sleek anahtarlıklı dudak parlatıcısı Sweet Sixteen renginde
* China Glaze It's Alive ve No Plain Jane ojeler
* OPI the World is Not Enough oje
* Jindie Nails Candy Cane oje
* Nail Pattern Boldness I Believe I Can Fly oje
* Tester pakedi
Ayrıca bu hediyelere ek olarak başka sürprizlerim de olabilir. :) Ürünlerin hiçbiri kullanılmamıştır ve kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır.

Çekiliş şartları:

* Google Friend Connect ve Blog Lovin'den bloğumun izleyicisi olmanız.. Bilmeyenler için Blog Lovin hesabım: Follow my blog with Bloglovin

* Bu yazıya yorum bırakıp bu paketteki hediyelerden en çok hangisini beğendiğinizi yazmanız.. Lütfen email adresinizi yazmayı unutmayın. Çekilişi kazanırsanız email adresinizden sizinle iletişime geçeceğim.
* Twitter ve bloglarınızda yaptığınız paylaşımlar için +1'er hakkınız olacak. Lütfen duyuru linklerini yoruma yazmayı unutmayınız.
* Hediyelerimin gerçek bir okuyucuma gitmesini istediğimden kampanyacıları bu çekilişe dahil etmeme kararı aldım.  Kampanya bloglarında veya Twitter hesaplarında yapılan paylaşımlar sayılmayacak, ayrıca katılanın kampanyacı olduğunu anladığımda çekilişe dahil etmeyeceğim. Kısaca kampanyacılar lütfen bu çekilişe katılmasınlar.
Çekilişe katılımlar 23 Ağustos saat 23:00'te son bulacak ve kazanan sonraki bir kaç gün içinde açıklanacaktır. Herkese bol şanslar!
  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder