1 Ağustos 2013 Perşembe

http://nsuuu.blogspot.com/2013/08/makus-talihime-inat-cekilis-yapyorum.html?spref=tw

http://nsuuu.blogspot.com/2013/08/makus-talihime-inat-cekilis-yapyorum.html?spref=tw


Makûs Talihime inat! Çekiliş Yapıyorum...

 
 
Böyle bir başlıkla ne kastettiğimi anlamayanlar için hemen belirteyim ki benim için çekiliş düzenlemek  korkulu rüyadır.Önceki çekilişlerimin linkini vermeye bile utanıyorum okadar yani.
 
Ama blog dünyasında tattığım, tanımadığım kişilerle hediyeleşme duygusunu çok sevdim.Alışveriş yaparken "bunu alayımda blog'dan birine hediye ederim" dediğim okadar çok şey oluyor ki.
 
Her neyse geçmişin hazin neticelerini unutup bir kez daha şansımı denemek istiyorum.Hediye maksatlı okadar şey biriktirmişim ki seçim yapmam zor oldu.Çekiliş yapacak bir kaç kişi olsa(yazar burda takipçilerine seslenir)bütün yılı çekiliş postlarına ayırabilecek malzeme biriktirmişim.
 
Beni sevindirecek katılımlarınızı bekleyerek hediyelerimi arz ederim.
 
Yurt dışından gelen çantamın çok tatlı bir rengi var.Özellikle kot ile kombinlerseniz çok hoş olacağını düşünüyorum. 

 
 

iç fermuar ve küçük cep detayları

 
astarımızda sevimli dimiÇantamızı boş göndermeyelim dedim ve benim gibi hem yatakta kitap okuyup hemde kocasını rahatsız etmek istemeyenler için düşünülmüş en zarif aydınlatmayı seçtim.Aynısından kendime ve kuzenime de almıştım.

 
Ben pek moda bloğu değilim.Daha çok beğendiğim kumaşlarla ve yapabildiğim kadarıyla idare ediyorum.Kumaşlarım da genellikle parça oluyor.Ama büyük mağazaların ürünlerine ait parçalar.
 
İlk kumaşım burada görebilirsiniz.Yazlık bir tunik dikmiştim.
 
 
İkinci kumaşım da yine bir bluz çıkacak kadar.Goblen desenli ve sonbahar tonlarında.Aynı desenin farklı renginden etek dikmiştim burada

 
son kumaşım diğerlerinden daha büyük.Herkes sevmez ama ben jarse kumaşları seviyorum.Dikmesi kolayıma geliyor böyle kendinden desenli de olunca kaçırmıyorum.

 
İşte bukadar arkadaşlar.Umarım katılmaya değer bulursunuz.
Çekilişi bayram dönüşü 8 Ağustos perşembe günü yapacağım.Yani bir haftamız var.
 
İzleyicim olmanız ve çekilişimi blog veya face sayfanızda duyurmanız ve bunları içeren yorumunuzu buraya bırakmanız yeterli.Hem bloğunda hem face sayfasında paylaşanlar ikinci bir şansa sahip olacak.
Ayrıca kendimce uğraştığım burada ve burada ki ikinci el yardım bloğunu veya face sayfasını beğenenlere de ekstra şans vereceğim.
Görüşmek ümidiyle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder