3 Ağustos 2013 Cumartesi

Aylin'in Kozmetik Günlüğü: Bayrama yakışır şeker gibi hediyelerim var :)

http://aylininkozmetikgunlugu.blogspot.com/2013/08/bayrama-yaksr-seker-gibi-hediyelerim-var.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+kozmetikIleIlgiliHounuzaGidebilecekHerey+%28%22Kozmetik+ile+ilgili+ho%C5%9Funuza+gidebilecek+her%C5%9Fey..%22%29

Aylin'in Kozmetik Günlüğü: Bayrama yakışır şeker gibi hediyelerim var :)

Bayrama yakışır şeker gibi hediyelerim var :)

Size bir sürü hediye vereceğim çekilişim devam ederken (katılmak için TIK TIK), bayram geldi şimdi sevenlerimi, takipçilerimi sevindirmeden olmaz diye düşündüm veeee size şeker gibi hediyeler hazırladım.. Benim de çok ama çok severek kullandığım ürünler var içinde.. 

Bu çekiliş çok kısa sürecek ki kazanan hemen hediyelerine kavuşabilsin ;) Son katılım tarihi 11 Ağustos saat 24:00.. Kazananı 12 Ağustos Pazartesi random.org ile belirleyip buradan açıklayacağım..

Bakalım katılım koşulları nelermiş??

Zorunlu katılım koşulları :

GFC, Bloglovin ve Google+ ile blogumun izleyicisi olmak, hepsini blogun sol tarafındaki alanlara tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz..Ayrıca izleyicim olduktan sonra bu yazının altına e-mail adresi bilgisini bırakmanız gerekiyor.

Ekstra hak kazandıracak koşullar : 

Beni twitter üzerinden takip edip çekilişi duyurarak, linki paylaşanlara +1 çekiliş hakkı (tık tık)
Çekilişi facebook üzerinden duyurup, linki paylaşanlara +1 çekiliş hakkı
Çekilişi instagram üzerinden duyurup, linki paylaşanlara +1 çekiliş hakkı
Çekilişi blogunda duyuranlara ve linki paylaşanlara +2 çekiliş hakkı

Lütfen linkleri yazarken altına e-mail adreslerinizi de eklemeyi unutmayın. Bu yazının altına katılmak isteyenlerin yorumlarını ve paylaştıkları linkleri yazmaları gerekiyor.

Sadece Türkiye içine gönderim yapılabilir..
Çok tatlııııı.. Bershka'dan şeker gibi bir kolye seçtim size ;)Meşhur "The Balm Instain" allıklardan muhteşem bir renk..Son günlerin favorisi, benim de vazgeçilmezlerimden olan L'oreal Glam Shine Balmy Gloss.. Fall for Watermelon rengi.. Müthiş bir renk, bayılacaksınız.. Yanında bant olduğu için rengi gösteremiyorum ama çok yakında blogda yazısını görebilirsiniz, aynısından bende de var..Rimmel Scandaleyes kalem far.. Muhteşem bir mavi.. Böyle bir maviyi kim sevmez ki değil mi ;)İnstagram'dan takip edenler bilir, Alix Avien'in buna çok benzeyen bir ojesini tatile gitmeden önce sürmüştüm.. Muhteşem renkler bunlar, tam yazlık.. Yaz bitmeden mutlaka sürmek lazım ;)Hadi bakalım canlarım size şimdiden iyi bayramlar!! Tatile çıkmadan çekilişe katılıverin, size çıksa fena mı olur yani ;) Hepinize bol şans..

Bu arada beni diğer platformlarda da takip etmek isterseniz

Twitter: Kahvemikahve
İnstagram: aylininkozmetikgunlugu
Bloglovin :  aylininkozmetikgunlugu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder