17 Temmuz 2013 Çarşamba

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-394-alisveris_cagi_zamani.html

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-394-alisveris_cagi_zamani.html


Alışveriş Çağı Zamanı

İhtiyacınız olan ürünleri farklı mağazalardan aramak zorunda kalanlardan mısınız? Peki sizlere televizyonda gördüğünüz ürünlerden ev tekstiline, elektrnikten kozmetiğe her ürünü bir arada bulabileceğiniz bir siteden bahsetsek? Hep en yeni, en kaliteli, en ilginç ve her zaman hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ve karşılıklı güven esasına dayanan alışverişi benimseyen Alışveriş Çağı sitesine buyrun.


Alışveriş Çağı herşeyden önce müşteri memnuniyetini önemser.
Alışveriş Çağı size, almış olduğunuz ürünü beğenmediğiniz takdirde hiçbir gerekçe göstermeden iade etme hakkını verir. Herhangi bir sebeple bu hakkınızı kullanmak istediğiniz takdirde 7 gün içinde ürünü geri gönderebilirsiniz.
ÖYLE Kİ İade edilen ürünlerin kargo bedelini de Alışveriş Çağı öder.

Sitede ki belli ürünler ise oldukça ön plana çıkıyor, yakından bakmanızı tavsiye ederiz:
*Kendinden soğutmalı serin minder

*10 katlı ayakkabılık

*Nato biber gazı

*Otomatik kapanan mıknatıslı kapı sinekliği

*Swizzz Prozzz


ÖDEME SEÇENEKLERİ
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.
Kapıda Nakit Ödeme Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye´nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Firmamızın sizlere de hediyesi mevcut. Kalitesini yakından göstermek isteyen firmamız 1 okuyucumuza50 TL DEĞERİNDE ÇEK VERİYOR. ÇEKİN ALT LİMİTİ YOK NEVRESİMLER, ELEKTRONİK, MUTFAK EŞYALARI YA DA NE ÜRÜN İSTERSENİZ HER KATEGORİDE KULLANABİLİRSİNİZ.
 Kampanya Şartlarımız:
*Web sitesine üye olun: Üye Ol
*Fun sayfasını beğenin: Fun Sayfası- 1 ürüne yorum yazın.

Son olarak da kampanyamızı sosyal ağlarda duyurunuz. Kampanyamız 3 Ağustos´da sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder