14 Temmuz 2013 Pazar

http://simdiduydum.blogspot.com/2013/07/bol-hediyeli-cekilis.html?spref=bl

BOL HEDİYELİ ÇEKİLİŞ!

Yeniden bol hediyeli bir çekilişle karşınızdayım. Bu sefer biraz daha, herkese uyan bir hediye olsun diye düşündüm ve tek bir şey üzerinde yoğunlaşmadım. Önce uzaktan bir bakalım hediyeler neymiş diye en sonda da çekiliş şartlarını belirtelim  :)
Evet bu sefer ki hediyem 6 parçadan oluşuyor. Öncelikle, tutkulu bir kitapsever olan ben tabiki de hediyeler arasına bir kitap eklemeden geçemedim. Tarihçi ve Akademisyen Jean-François Solnon'ın Doğan Kitap'tan satışa çıkan bu kitabı Osmanlı imparatorluğu ile Avrupa arasında 600 yıl boyunca devam eden ilişkileri konu alıyor.
Kitaptan sonra yine çeşit bakımından her türüne sahip olmak istediğim şeyler saatler. Bu nedenle bir sonraki hediyem beyaz şirin bir saat. Çin seyahatim sırasında oradan satın almıştım.
Ve diğer 4 küçük hediyem ise yine Çin'den satın aldığım ve benim de bayılarak kullandığım Minny Mouse'lu kulaklıklar, 2 adet beyaz renk ve siyah simli China Glaze ojesi ile Defnege marka gül özlü temizleme sütü...
Hediyeleri beğendiyseniz gelelim çekiliş şartlarına. Çekiliş şartlarını belirlerken herkesin kolaylıkla yerine getirebileceği şeyler olması konusunda oldukça titiz davranmaya çalışıyorum.

Zorunlu şartlar:
- Öncelikle blogumun takipçisi olmalısınız. Sol üst köşede "Bu siteye katılın"yazısından ve onun altındaki "Follow my blog with Bloglovin" yazısına tıklamalı ve takibe almalısınız. 
- Diğer blogum olan Gidip Görmeli nin takipçisi olmalısınız. Üstte anlattığım şekilde :)
Facebook sayfamızı beğenmelisiniz.

İsteğe bağlı, +1 çekiliş hakkı kazandıracak şartlar:
- Blogu olan arkadaşlarımın çekilişi bloglarında duyurmaları halinde +1 çekiliş hakkı
- Çekilişin yer aldığı postu Facebook üzerinde herkese açık şekilde duyuranlar +1 çekiliş hakkı
- Çekilişin yer aldığı postu Twitter üzerinde herkese açık şekilde duyuranlar +1 çekiliş hakkı kazanacaktır.

Şartları yerine getirmeniz durumunda bu postun altına iletişim bilgilerinizle birlikte eğer yaptıysanız duyurularınızın linklerini de bırakırsanız çekilişe katılmaya hak kazanmış olursunuz :) Çekiliş random.org üzerinden 1 Eylül 2013 tarihinde yapılacak ve sonuçlar takiben birkaç gün içinde açıklanacaktır.

Hepinize bol şans diliyorum *.*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder