13 Temmuz 2013 Cumartesi

http://aylininkozmetikgunlugu.blogspot.com/2013/07/sizlere-muhtesem-bir-hediyem-vaaaaar.html

http://aylininkozmetikgunlugu.blogspot.com/2013/07/sizlere-muhtesem-bir-hediyem-vaaaaar.html


Size muhteşem bir hediyem vaaaaar :)

Hazır bu gece diğer çekilişi bitirmişken yenisi de başlatayım dedim hanımlar :) Hem de muhteşem bir hediyeyle karşınızdayım.. NARS markasını sevmeyenimiz yoktur.. Hele bir de söz konusu kalem rujları ise cidden vazgeçilmez ürünlerinizden olması muhtemel.. Daha önce size benim için dünyanın en güzel ruju olarak tanıtmıştım, okumak için TIK TIK. Size de aynı kalem rujun çok güzel bir rengini hediye ediyorum.. Çok güzel bir kırmızı.. Bu kalem rujların hem yapısı mükemmel hem de renkleri.. Bir kere kullanırsanız emin olun vazgeçemezsiniz.. İnanılmaz ipeksi bir yapısı var.. 

Gelelim bu çekilişimin şartlarına..

1) Blogumun takipçisi olmanız. Hem blogda hem bloglovinde takibe almanızı rica ediyorum..Bloglovinde takibe almak için TIK TIK

2) Beni google plus da çevrenize eklemeniz.. TIK TIK


Şartlar bu kadar.. hani derseniz ki twitterda, facebookda, blogumda da paylaşmak istiyorum diye valla hiç itirazım olmaz :)

Hadi şekerler, yeni çekilişimiz hayırlı olsun.. Bu cuma tatile çıkıyorum kısmetse.. Ben tatildeyken çekilişe katılmayı ihmal etmeyin.. 1 Ağustos son katılım tarihi.. Kazananı da random.org ile belirleyip 2 ağustos tarihinde açıklayacağım.. Katılım koşullarını yerine getirdikten sonra lütfen bu yazının altına yorumlarınızı bırakın, kazananı yorumlara göre belirliyorum..

Sadece Türkiye içi gönderim yapılabilir.. Hepinize bol şans ;)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder