3 Haziran 2013 Pazartesi

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-385-telefon_giydir

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-385-telefon_giydir


Telefon Giydir Sitesi İle En Şık Aksesuarlar Sizinle

Size her alanda en iyi olan sitelerimizi tanıtmaya devam ediyoruz. Devir teknoloji devri. Hal böyle olunca hepimizin olmazsa olmazı telefon ve tabletler elimizden düşmüyor. Tarzını ve şıklığını kıyafeti kadar aksesuarına yansıtmak isteyen okuyucularımız için, 22.000 Facebook beğenisi ile Türkiye´nin hitleri arasında yer alan Telefongiydir.com sitemizi tanıtmak istiyoruz.
 
 
Telefongiydir sitesi telefonunuz ve tabletiniz için ihtiyacınız olan her ürünü bulunduran bir web sitesi. Ürün çeşitliliğini mağaza mağaza gezmeden bir arada bulabiliyorsunuz. Üstelik tüm ürünlerde kargo bedava. Sadece bu kadarlada sınırlı değil. Siteden yapacağınız alışverişleriniz de 2 adet telefon jelatini de ücretsiz geliyor. Sitede her şey sizler için düşünülmüş, size kalan bu görseller arasında zevkiniz olan ürünleri seçmek.
 
 
 
 
Sitenin geniş bir ürün yelpazesi mevcut. Apple, İphone, Avea, Blackberry, Htc, Nokia, Samsung , Lg, Sony, Samsung Galaxy S3 Mini kılıfları, bataryalar, kapaklar, ekran koruyucu filmler hatta telefon süsleri mevcut. Bunun yanı sıra. Tablet kılıfları, sarjlı kılıflar, butik ürünler, sevgiliye özel hediyeler , Fenerbahçe resmi ürünleri ve diğer telefon kılıflarını da  sitede bulabilmek mümkün.
 
 
 
Sitede bayanlar için özel ve şık ürünler de mevcut. Bu ürünlerle ister kendinizi şımartabilir, isterseniz de sevdiklerinize onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz:
 
SİTENİN TÜM OKUYUCULARI ARMAĞANINI DA UNUTMAMAK GEREK:
 
Firmamızın siz okuyucularımıza da hediyesi olacak. Kalitesinde iddialı olan firmamız bu kaliteyi yakından göstermek adına 1 okuyucumuza alt limitsiz, ücretsiz kargo imkanı ile istenilen üründe kullanabileceği 50 tl çek hediye ediyor.
 
 
Kampanya Şartları:
*Firmamıza üye olun: Üye Ol
*Firmamızın Fun sayfasını beğenin: Fun Sayfası
 
Kampanyayı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 20 Haziranda sona erecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder