6 Mayıs 2013 Pazartesi

http://inciserules.blogspot.com/2013/05/chocchic-cikolata-ile-1-kisiye-konusan.html


http://inciserules.blogspot.com/2013/05/chocchic-cikolata-ile-1-kisiye-konusan.html


ChocChic Çikolata ile 1 kişiye konuşan çikolata hediyeDeğerli takipçilerim güzel bir kampanya ile beraberiz. Öncelikle kampanyamızda destek olan değerli firmamıza teşekkürlerimizi sunuyorum.kampanyamıza geçmeden önce kısaca firmamız hakkında bilgi vermek isterim.KONUŞAN ÇİKOLATA İLE

MESAJINI KENDİ SESİNLE GÖNDER

2007 yılı başında, çikolatanın sadece satın alınan bir lezzet değil; aynı zamanda çok güzel bir hediye seçeneği olarak konumlandırılmasını misyon edinerek piyasaya giriş yapan ChocChic Çikolata Tasarım; kalitesi ve lezzetiyle , kısa zamanda adından söz ettirir noktaya gelmiştir.

Tasarımları tamamen ChocChic’a ait olan ve Pelit Çikolata tarafından üretilen ChocChic Çikolataların ; halen 300’ü aşkın özgün modeli bulunmaktadır.

Tasarım tescilli ürünü Diaper Cake ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ChocChic, Şubat 2011 itibariyle yeni bir ilke daha imza atarak hediye sektörüne çok farklı bir boyut kazandıran, “Konuşan Çikolatalar”ı hayata geçirmiştir.

ChocChic; çikolatada yenilik, lezzet ve özgün tasarımı birarada bulmak isteyen çok sayıda kurum ve bireye hizmet vermeye devam etmektedir.

Evet değerli takipçilerim ister kendiniz ister sevdikleriniz için sipariş edeceğiniz harika lezzetlerin adresi olan sitemizden seçtiğim harika görseller

Tüm bu lezzetler ve daha fazlası için
Sitemize üye olmayı unutmayınız http://www.chocchic.com/default.asp

Yaklaşan anneler günü içinde hala değişik ve özel hediye arayanlar sitemize göz atıp annelerini bu harika çikolatalar ile tanıştırsınlar
Kampanyamıza gelince 10  gün sürecek kampanyamız sonunda katılım koşullarını yerine getiren 1izleyicime konuşan çikolata hediyemiz olacaktır .


Kampanya şartlarımız

1-sitemize üye olmanız https://www.chocchic.com/yeniuye.asp
2-sitemizin fan sayfasını beğenmeniz  https://www.facebook.com/ChocChicCom
3- kampanyayı duyurum katılım yorumunuzu linkleriyle birlikte bırakmanız
tüm katılımcılara bol şans dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder