8 Mayıs 2013 Çarşamba

http://doguincisi.blogspot.com/2013/04/dogu-incisinden-size-ozel-bir-paket-var.html?spref=bl


http://doguincisi.blogspot.com/2013/04/dogu-incisinden-size-ozel-bir-paket-var.html?spref=bl


Doğu İncisi'nden size özel bir paket var! (Çekiliş No:1)
Baktım ki bu iş böyle olmuyor :) Baskılara dayanamadım ve çekilişe karar verdim. Ben çoğunuzdan çok uzağım. Aslında burada görüp sizinle paylaşmak istediğimde çok şey var. Çünkü hediyeleşmeyi çok severim. Uzun zamandır da Türkiye'ye gitme imkanım olmadığından çekiliş, hediyeleşme gibi etkinliklere hiç imkanım olmadı. 
Burada yaşayan arkadaşlarımdan Merve geçtiğimiz gün Türkiye'ye gitti ve giderken 'Ne istersen götürürüm' deyince dedim 'Çekiliş yapsam hediyeleri kargolarsın da sen şimdi' :) sağolsun götürdü. Şimdi paketteki irili ufaklı 35'e yakın hediye sahibine ulaşmak için Merve'de bekliyor :) 35 parça dedim ama minik şeylerde var öyle kocaman bir kargo paketi düşünülmesin :) Öncesinden fotoğrafları koyup koymamakta kararsızım aslında ama bir köşesinden minik bir görüntü paylaşılır gibi geldi bana :) Şimdi sizden bir şeyler rica edeceğim bu çekiliş için. Öncelikle kazananın kargosu İstanbul'dan postalanacağı için benim göndermediğimi düşünmeyin. Dediğim gibi Merve ulaştıracak kazanana paketini. Bunun için Merve'ye tekrar teşekkürler.
Öncelikle blog takipçisi olmanız ve Facebook sayfasını beğenmeniz tabiiki ilk koşul. Çünkü bu hediye paketi takipçilerden şanslı olan için. Bunun dışında bir şartım yok ama herkes gibi blogunda duyuran ve Twitter'dan da link vererek duyuru yapanların şansına +1 eklenecek. Yorum kısmına linkleri ekleyebilirsiniz. Unutmadan son tarih 10 Mayıs 2013. Ve maalesef ki sadece Türkiye'de ve KKTC'de yaşayanlar için geçerli. Çünkü uluslararası kargo gönderiminin takibi çok zor onu buradan çok kolay yapamam. Yorumlara lütfen mail adresinizi eklemeyi unutmayın. Hepinize bol şans. Umarım kazanan hediyelerini beğenir. 
Şimdilik bu kadar :) 
Sevgiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder