10 Mayıs 2013 Cuma

Beauty Iconss: ÇEKİLİŞ / GIVEAWAY - ART TREND KOLAY DEĞİŞEN NEVRE...

http://beautyiconss.blogspot.com/2013/05/cekilis-giveaway-art-trend-kolay.html


ÇEKİLİŞ / GIVEAWAY - ART TREND KOLAY DEĞİŞEN NEVRESİM

Merhaba ,bir önceki yazımda uzun uzun bahsettiğim  kullanışlı,  OEKO-TEX®  güvenlik sertifikasına sahip tesislerde boyanan ve en kaliteli pamuk saten kumaşların kullanıldığı  nevresime sahip olmak isteyenler için Art Trend ile sizlere güzel bir çekilişimiz var.
Nevresim değiştirme kabusunuz Art Trend markalı nevresimler sayesinde ortadan kalkacak. Bu nevresim benim olmalı diyorsanız buyrun çekilişimize :)  Koşulları eksiksiz olarak yerine getiren bir takipçim tek kişilik ART TREND kolay değişen piyasa değeri 179,90TL olan nevresimin sahibi olacak. ( Bu model tek kişilik, 85 tel/cm2 %100 pamuk saten, nakış yok, nevresim rengi pudra, iki yastıklı (1 yastık pudra, 1 yastık krem), çarşaf krem )  İşte bunun için yapmanız gerekenler;

*İzleyicim olmanız 
*Art Trend twitter hesabını takip ediyor olmanız > TIK TIK
*Art Trend facebook sayfasını beğenmeniz > TIK TIK
*Son olarak da çekilişi herhangi bir sosyal medya hesabından duyurmanız. 
Evetttt! Bu şartları yerine getirdikten sonra yorum olarak twitter linkinizi ve sayfayı beğendiğiniz hesabınızın linkini mail adresinizle beraber paylaşıyorsunuz.

Bu rahatlıkla çabucak tanışabilmeniz için çekilişi 20 gün sonra 31 Mayısta sonlandırıp kazanan kişiye ertesi gün kargoya verilecek şekilde ulaştırılacak. Belirtmeme gerek yoktur sanırım kargo ücreti firmadan. Herkese bol şans :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder