26 Nisan 2013 Cuma

http://www.zetfashion.com/2013/04/hediye-damat-tweenden-500tllik-hediye.html?spref=tw#.UXodgUQYavM.twitter


http://www.zetfashion.com/2013/04/hediye-damat-tweenden-500tllik-hediye.html?spref=tw#.UXodgUQYavM.twitter


Hediye: Damat Tween'den 500TL'lik hediye çeki


Sizinde gözünüz sevgilinizin veya babanızın/abinizin dolabına kayıyor mu hiç? Bazen öyle bir günüm oluyor ki bol üstler giymek istiyorum ve ne araklasam diye bakıyorum. Bu yüzden alışverişim sırasında özellikle indirim dönemlerinde erkek reyonuna baktığım doğrudur.

Damat Tween ise erkek olsam bayılarak giyindiğim bir marka olurdu. Her sezon daha da güzelleşen koleksiyonuna daha fazla karşı koyamadım ve giydim! Evet ben Tomboy olmaya çalıştım, yine kendi çizgimi bozmadım. Umarım seversiniz :)

Gömlek & Kravat: Damat Tween
Blazer ceket: Damat Tween
Kalıpları dar olduğu için çok da üstümde büyük durmamış değil mi? Maskülen kıyafetleri feminen detaylarla birleştirerek yumuşattım ve ortaya böyle fotoğraflar çıktı.

Gelelim postun en güzel bölümüne: sıra şimdi sizde! Aranızdan 1 kişi Damat Tween'den 500TL'lik hediye çeki kazanıyoor! Artık benim gibi kendinize mi alırsınız yoksa eşinize dostunuza mı ben karışmam :p Sizler için Damat Tween yeni koleksiyondan favorilerimi sıraladım, hediye çekinizle birini çook mutlu edebilirsiniz! Nasıl mı?


500 TL'lik hediye çekine sahip olmak için yapmanız gerekenler:

  • Damat Tween Facebook sayfasını beğenmek,
  • Damat Tween Twitter sayfasını beğenmek,
  • Bu postu sosyal mecralarda (Facebook-Twitter) duyurmak,
  • Ve postun altına Damat Tween'den favori parçanızı yorum yazmak.

Hepinize bol şans! :)

P.S: Adsız yorumlar kabul edilmeyecek. Kazanan  3 Mayıs 2013'tarihinde bu posttan ve Twitter-Facebook hesabımdan duyurulacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder