10 Nisan 2013 Çarşamba

http://www.mamontenka.com/2013/04/hediye-bonbonelle-ilhamnda-kendi-dugun.html


Hediye Çekilişi / Bonbonelle İlhamında Kendi Düğün Konseptini Yarat !

Merhabalar ...
Baharın yüzünü gösterdiği şu güzel günlerde hepimizin biraz harekete ihtiyacı var diye düşündük ve sinerjimizin inanılmaz uyuştuğu yaratıcı ekip  Bonbonelle sponsorluğunda harika hediyelerle dolu zahmetsiz ve eğlenceli bir etkinlik hazırladık. Keyfini çıkarın : )

Öncelikle Bonbonelle'den bahsedelim. "Aşk Dolu Şekerler" sloganıyla harika nikah şekerleri ve bebek şekerlerihazırlıyorlar, biz aşk dolu şekerlerine aşık olduk! Sadece şekerle kalmayıp muhteşem gelin ve nedime tişörtleri,isme özel gelinlik askılarıkına gecesi ve bekarlığa veda gecesi malzemeleri hazırlıyorlar.

Hayatımızı değiştirecek bu önemli anı en güzel haliyle yaşamak için Bonbonelle bize muhteşem kişiye özel alternatifler sunuyor..Etkinliğe geçmeden önce Kermitalemlerde & Mamontenka' nın iki Edası bu muhteşem Bonbonelle cicilerini gelin ve nedime olarak sizler için denedik, bakalım nasıl olmuş ? : )

Organizasyonun starı ve tüm gözlerin üzerinde olduğu hatun kişi! Bir o kadar zarif bir edayla süzülen hem giderim hem ağlarım eylemini fiile koyan taraf. Gelini anlatmaya aslında bir sayfa yayın az gelir. Kısaca zarif ve kendine has çizgisi olan gelinlerden yanayız bu sebeple. Bonbonelle gelin tişörtleri ile organizasyon hazırlıkları esnasında hanım hanımcık dolanabiliriz bu tasarımla büyüklerimizin de seveceği her zevke uyar bir hali var. Bonbonelle gelin tişörtleri sevimli mi sevimli, üzerine kendi isminizi yazdırabiliyorsunuz.. Sadece gelinlere değil; nedimelere ve gelinin annesine özel tişörtler de hazırlıyorlar : )

Gelini düğün öncesi ve sonrası idare etme sabrına sahip teyzelerin "Sıra sende hadi bakalım!" klasiğine karşı psikolojik savaşı bütün gece sürdürüp aslında masaların üstüne çıkıp göbek atmak isteyen içkiyi fondip yapma hayali kurup tam tersi hanım hanımcık bir edayla dramatik bir şekilde tüm gece süzülen o gecenin ganimeti olarak kısmet yaratma ideasıyla flörtöz bakışlarla gezinen hatun kişiye Nedime denir. Ee o da ona özel bir tişörtü hak eder sanırsak : )
Nedime Kermit kombinimiz böyle organizasyon öncesi ve sonrası için sevdiniz mi : ) ?


Unutmadan, gelinlik askıları da muhteşem.. Pembe, lila ya da beyaz, tercih sizin! Üstelik bu kurdeleli sevimli askıda sizin isminize özel hazırlanıyor ne kadar özel bir deneyim değil mi?


Her şey bayanlar için değil elbette! Düğün masraflarının acısını unutmak için yanınızda size özel içki matarasını taşıyabilirsiniz beyler : )

Nikah şekerleri ve özel kokulara gelince, dikkat dikkat! Büyük kararsızlık yaşayabilirsiniz : ) Çünkü hepsi birbirinden güzel. Bazılarına  göz atmak ister misiniz?

Bizim favorimiz misler gibi kokan lavanta ve rose kokuları : ) Modern ve alaturka tarzdan tutun romantik ve minimalist her tarzı pörtföyünde barındıran bu seçenekler arasında karar vermek epey zor devamı için buradan : )

Şimdi sıkın durun , gelin adayları ya da sevdikleri yakında evlilik dünyasına dahil olacaklar siz de bu aşk dolu tasarımlara sahip olmak istemez misiniz ? 
Bu muhteşem ve isme özel yaptıracağımız gelin tişörtü ve askılarından tam 3 kişiye hediye edeceğiz. Hediye setlerimizin 2 adeti tüm katılımcılara özel. Kalan 1 adet ise; Bu hediye etkinliğini yaratıcı bir slogan ve hikaye eşliğinde yayınlayan 1 blogger da yine bir askı ve tişört, ayrıca sürpriz indirim çeki kazanacak.

Çekilişimize gelin olan, nedime olan ve olmayan herkes katılabilir.. Dilerse kazandığı hediyeleri sevdiği bir geline hediye edebilir, dilerse muhteşem gece kıyafetlerini kendi ismine özel askısıyla dolabında saklayabilir..
  • Kazanan blog yayınını Bonbonelle ekibinin yaratıcı jürisi seçecek : )
  • Diğer kazananlar ise random.org aracılığı ile belirlenecek.
Çekilişe katılmak için yapmanız gereken çok basit! İster Facebook'da Bonbonelle'yi beğenip yayını paylaşın, ister Twitter'da Bonbonelle'yi takibe alıp yayını paylaşın.. İsterseniz ikisini de yapıp şansınızı katlayın!

Bloggerlara özel yarışma içinse: Aşağıdaki yazıyı değiştirmeden yapıştırarak, kendinden eklemeler yapmak ve bu yayından bir görsel eklemek blogger özel yarışmasına girmeye hak kazandıracaktır. Ayrıca bloggerlar diğer 2 ürünü kazanabilecekleri paylaşımlı yarışmaya da katılabilirler..

Başlık : 

Hediye / Bonbonelle yorumuyla ilham veren kişiye özel tasarımlarıyla hayalimdeki düğün konsepti !
Tanıtıcı metin :
Bir Kermit Alemlerde ve Mamontenka klasiği daha! Ayrılmaz  ikiliden bahara aşk dolu bir merhaba demek için Bonbonelle sponsorluğunda kişiye özel tasarımlardan oluşan bir hediye etkinliği bizlerle. Gelin adayları ya da sevdikleri gelin olacaklar için şanslı 3 kişisini bekleyen paketler için şansınızı mutlaka deneyin...

Hepsi bu kadar! Ayrıca bizlerden haberdar olabilmek adına Kermitalemlerde' yi, Mamontenka' yı ve Bonbonelle Blog' u izlemeye alırsanız çok seviniriz!

*Çekilişimiz 15 Nisan saat 22:00 da sona erecek.*

Bonbonelle Facebook sayfası için buraya tıklayın.
Bonbonelle Twitter hesabı için buraya tıklayın.
Bonbonelle basın bülteni için buraya tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder