8 Nisan 2013 Pazartesi

http://www.lensmakyaj.com/2013/04/kozmodacom-isbirligi-ile-hediye-cekilisi.htmlKozmoda.com isbirligi ile  hediye cekilisi


Kozmoda.com hayatınıza ışıltı ve kalite katmaya devam ediyor. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı bu günlerde güzel görünmek sizin de hakkınız.

Kozmoda'da renkli kozmetiğin seçkin markalarından CliniqueDeborahChanelFlormarShiseidoürünleri sizleri bekliyor.

Cilt bakım ürünleri ile kendi tarzını yaratırken, saçlarınızı da unutmadık, LorealProfessional veWella Professional yanı sıra Hayashi ile salon bakımını evinize getiriyoruz.

Kozmoda'nın sizler için diğer güzel bir haberi de artık dermokoz'un seçkin markaları da stoklarda.AveneDr. MuradBiodermaVichyLa Roche PosayMustelaJohn FriedaBurts BeesDucray,DCL şu an satışta..

Şimdi gelelim güzel habere.. Yine Kozmoda.com işbirliği ile yeni bir çekilişimiz var! Gerçekleştireceğimiz bu çekilişimiz ile bir izleyicime aşağıda gördüğünüz Bioblas şampuan, sıvı saç kremi, Neutrogena hızlı emilen el kremi ve Neutrogena dudak koruyucudan hediye edeceğiz.


Çekilişe katılmak için tek şart izleyicim olmanız ve elbette bu yazı altına yorum bırakmanız.. Twitter'dan da her duyurunuz için +1 hak kazanacaksınız. Çekilişimiz 07.05.2013 tarihinde son bulacak, talihli izleyicim random.org ile belirlenecektir. Kargo ücreti Kozmoda.comtarafından karşılanacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder