18 Nisan 2013 Perşembe

http://www.karcinar.blogspot.com/2013/04/hepsindenalcom-ile-hayatimizi.html#comment-form

http://www.karcinar.blogspot.com/2013/04/hepsindenalcom-ile-hayatimizi.html#comment-formHEPSİNDENAL.COM İLE HAYATIMIZI KOLAYLIŞTIRACAK BİR HEDİYEMİZ VAR...
2004 yılında İzmir de kurulan firmamız Proje Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. sırasıyla; eğitim ve sigorta konularında çalışmalar yapan şirketimiz hizmetlerine ithalat-ihracat, pazarlama ve e-ticaret konularında faaliyet göstererek devam etmektedir.

Genç şirketimiz zaman içinde ürün farklılaştırmasına giderek, siz değerli müşterilerimize ticari dürüstlük anlayışıyla en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Proje' miz;
  • En hızlı
  • En uygun fiyatlı
  • Müşteri memnuniyeti odaklı
  • En iyi kampanyaları sunan
  • En güvenli alışverişi sağlayan
  • En çok tercih edilen
alışveriş sitesi olmaktır.

Bize destek veren ve hepsindenal.com'u tercih eden tüm müşterilerimize ve müşteri adaylarına sonsuz teşekkür ederiz.


 


 
 

VEEEE HEDİYEMİZ
 
 


ULTRASONİK TEMİZLİK NEDİR?

Ultrasonik dalgalar sıvı içerisinde mikron mertebesinde, hızları 500 km/saat e ulaşan, yüksek enerjiye sahip vakum baloncukları oluşturur. Sıvı içerisinde oluşturulan bu baloncuklar kirli yüzeylere çarparak patlar ve sahip oldukları enerji ile çarptıkları noktalardaki yumuşak dokuyu (yağ, karbon, tufal, kireç, kan, doku vs.) hızla parçalayıp söker. Bu işlemi suyun içerisinde bir levhayı hareket ettirdiğimizde oluşan kabarcıklara benzetebiliriz. Buradaki tek fark levhanın 1 saniyede 20.000 ila 100.000 defa hareket ettiriliyor olmasıdır. Hareketin frekansı (tekrarlanma sayısı) ne kadar büyük olursa oluşan vakum kabarcıklarının boyutu da o kadar küçük olur. Oluşan bu kabarcıklara (baloncuklara) ultrasonik kavitasyon adı verilir.
Burada akla gelen ilk soru bu baloncuklar metale veya ultrasonic cleaner içine koyulan diğer maddelere zarar verir mi olmaktadır. Oluşan baloncuklar mikron boyutundadır ve kabın kendi yüzeyine zarar veremeyecek kadar etkisizlerdir. Öte yandan boyutlarının çok küçük olması nedeniyle en ufak çatlaklara dahi nüfuz edebilirler.
BU ÜRÜNLE;
- Tıkanmış kartuşları açabilir
- Mücevher, gözlük, saat , dental ve tattoo malzemeleri ile elektrikli traş makina aparatlarını temizler (Opal, zümrüt, tanzanit, malakit, turkuaz, lapis ve mercan gibi değerli taşlara gözenekli yapılarından dolayı ultrasonik temizleme yapılmaz.)
- Küçük makina parçalarını, rulmanları ve bunun gibi bir çok malzemeyi temizleyebilirsiniz

- Antika ve sikkelerinizi el değmeden ve değerini yitirmeden temizleyebilirsiniz. PRO ANT-010

- Elektronik devreler ve cep telefonu parçalarını (elektronik kart ve devre temizleyici solüsyonumuzla) temizleyebilirsiniz.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARIMIZ İSE
 
*İZLEYİCİM OLUNUZ
*BURAYA ÜYE OLUNUZ
*BURAYI BEĞENİP SAYFAYI VE 2 ÜRÜNÜ HERKESE AÇIK PAYLAŞINIZ
*SON OLARAKTA KAMPANYAMIZI DUYURUP PAYLAŞINIZ

LİNKLERİNİZİ YORUMLARINIZA EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ 
 
HERKESE BOL ŞANSLAR
 
KAMPANYAMIZ 18 MAYIS 3013 TARİHİNDE BİTECEKTİR.
KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder