14 Nisan 2013 Pazar

http://www.fashionhousebyzeto.com/2013/04/hediye-zaman-neulash-kirpik-gurlestirici.html


Hediye Zamanı: NeuLash Kirpik Gürleştirici


Neulash nedir? Nasıl Kullanılır?
Bu zengin besleyici formül iyileştirici özelliğinin ötesinde birçok fayda sağlar. Active Eyelash Technology ile güçlendirilen NeuLASH kısa, kırılgan, zayıf ve seyrek kirpiklerin görünümünü sadece 30 günde gözle görülür şekilde geliştirir.
Değişim nem ile baslar. Suda kendi ağırlığının 1000 kat fazlasını tutabilen özelliği ile bilinen sodyum hylauronat, kirpikleri nem ile doyurur, yumuşaklık, esneklik ve parlaklık sağlar.
Amino asitlerin tescilli bilesimi ile yaratılmış bio-teknik peptitler kirpiklerin güçlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Temel bir B grubu vitamini olan biyotin bu etkiye katkıda bulunarak kirpikleri daha fazla hasara karşı güçlendirir.
Pantenol esnekliği arttırarak dirençli, belirgin, kalın ve güçlü görünüm için yeniler ve boşlukları doldurur. Kabak çekirdeği kirpiklerin hiç olmadığı kadar yoğun görünmesini sağlar.  
Kirpikler tam potansiyellerine ulaşınca, yoğun bir görünüm, kıvrım ve parlaklık ortaya çıkar.
KULLANIM:
Üst kirpik diplerine her gece uygulayın. Kirpiklerinizin görünüm ve formunu korumak için neuLASH kullanmaya devam edin. İstenen sonuçlar elde edildikten sonra ise günaşırı olarak uygulayın.
Nerelerde Satılır?
Harvey Nichols Istanbul – Ankara,
Brandroom Nisantasi – Suadiye – Adana
Haker Group Showroom – Bebek
The Sense Spa Acarkent

Ben NeuLash ile 30 gün serüvenine hazırım, Before After görüntülerim ile 30 gün sonra karşınızda olucam. Sizi de  Haker Group ailesi unutmuyor ve 1 adet NeuLash hediye ediyor,
Yapmanız gerekenler;

Linkleri takibe almak ve blogumun izleyici olmak, bir de tabi adınız soyadınız ve mail adresinizle birlikte yorum bırakmak. 

18 Nisan günü NeuLash talihlisi belli olucak, Herkese Bol Şanslar...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder