13 Nisan 2013 Cumartesi

http://www.cati-kati.net/2013/04/beyler-bayanlar-dikkat-cekilisimiz-var.html


Beyler bayanlar dikkat : Çekilişimiz var !!!


Selam sayın okur!
Bir süredir ortalıkta olmadığımdan çoğu kişi yazmayı bıraktığımı düşünüp benden ümidi kesmiş olabilir düşüncesiyle hareket edip, hem geri geldiğimi duyurmak amacıyla hem de yaklaşan yaz aylarına istinaden böyle bir çekiliş yapmaya karar verdim. Biliyorsunuz bir yaza hazırlık yazı dizisi hazırlıyorum bu günlerde, ilk bölümünü de dün paylaştım, dilerseniz buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bu yazı dizisinde bir bölümü de cilt bakımına ayırmayı düşündüğümden aklıma böyle bir paket hazırlamak geldi. Şöyle ki 1 adet çekiliş ve çoktan seçmeli hediyelerimiz mevcut : Şanslı olan arkadaşımız bu paketlerden birini seçecek. Kalan hediyeyi de bir sonraki çekilişte vermeyi düşünüyorum ama söz vermiyorum yine de ne olur ne olmaz belki ben kullanırım. :) Kısacası ya cilt bakım paketini ya da çantayı seçiyorsunuz arkadaşlar.


Çantayı çok bayılarak Koton'dan aldım, çok düşündüm çekilişe katıp katmamayı. Cilt bakım paketindeki ürünlerin çoğu her cilt tipine uygun ama tabii daha çok benim cildime yatkın ürünler. :) Bence sadece bayanlar değil beylerde katılmalı bu çekilişe. Cilt bakım paketinde peelingten ayak kremine her şey mevcut. Ürünlerin çoğunu onlarda kullanabilir veya isterlerse sevdiklerine hediye edebilirler.


Neyse gelelim şartlarımıza;
  • sağdaki "bu siteye katılın"(GFC) kısmından takibe alıyorsunuz
  • sağdaki Facebook'ta beğen kısmından beğeniyorsunuz.
  • yine sağda minik mavi kutucuğa tıklayıp Bloglovin'den takibe alıyorsunuz.
  • Twitter'da  #ÇATIKATImutfaktan çoktan seçmeli çekiliş @catikatinet hashtagiyle paylaşım yapıyorsunuz ve takipleşiyoruz. Diğer mecralarda duyuru keyfinize kalmış.
  • O yok bu yok şu yok diyipte hiçbir yerde paylaşım yapmayacak arkadaşlar hiç zahmet etmesin en az 1 yerde duyuru yapalım ki duyulsun çekilişimiz.
  • Instagramı olanlarda sağdaki çekilişle ilgili resimlere tıklayıp beğenebilirler dilerlerse "duyguuygun" olarak arayabilirsiniz beni. :)
Çekilişe katılım son gün : 05.05.2013 saat: 19.00 en geç ertesi gün gece açıklanır arkadaşlar. Herkese bol şanslar, bol güneşler! ^^
NOT: Yazının altına isterseniz yorum yapabilirsiniz ama formu doldurmanız şart. Bilgilerinizin güvenliği açısından form oluşturuyorum.Ayrıca paylaşımlarınızı kolayca alttaki butonlardan yapabilirsiniz.
- See more at: http://www.cati-kati.net/2013/04/beyler-bayanlar-dikkat-cekilisimiz-var.html#sthash.9hxM5PHr.dpuf

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder