5 Nisan 2013 Cuma

http://karcinar.blogspot.com/2013/04/viking-kagit-tam-10-kisiye-1-aylik-urun.html


VİKİNG KAĞIT TAM 10 KİŞİYE 1 AYLIK ÜRÜN PAKETİ HEDİYEMİZ VAR...1982 yılında Yaşar Topluluğu bünyesine katılan Viking Kağıt, “Türkiye’nin ilk özel kağıt fabrikası” sıfatını taşımaktadır.
Şirkete Genel Bakış
Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş., 1969 yılında İzmir’in Aliağa ilçesinde kurulmuştur. 1971 yılında 13.500 tın/yıllık kapasitesi ile tek yüzü perdahlı sargılık, baskılık ve laminasyonluk kağıt üretimine başlamıştır.
 
1982 yılında Yaşar Topluluğu bünyesine katılan Viking Kağıt, “Türkiye’nin ilk özel kağıt fabrikası” sıfatını taşımaktadır. Grubun sürekli gelişme felsefesiyle birlikte 1984 yılında tevsi yatırıma giden Viking Kağıt, bu yatırım ile kapasitesini 20.250 ton/yıla çıkarmıştır. Viking Kağıt, 1994 yılında %68,5’i Yaşar Topluluğu’nda olmak üzere %31,5 hisse oranı ile halka açılmıştır.
 
Sürekli gelişen bir grafikle endüstriyel sektöre yarı mamul kağıt üreten Viking Kağıt, 1995 yılında modernizasyon çalışmalarını tamamladıktan sonra yeni atılım politikaları ile ufkunu daha da geliştirmeyi ve geleceğe daha güçlü bakmayı amaçlayarak 1996 yılında Temizlik Kağıtları Sektörü’ne de girmiştir. Viking Kağıt bu sektörde, tuvalet kağıdı, havlu, peçete ve kutu mendil ürün paletiyle “Lily” ve “Senso” markalı ürünlerini nihai tüketicinin “Select” markalı ürünlerini de ev dışı kullanım sektörünün beğenisine sunmuş, böylece Türkiye Temizlik Kağıtları Sektörü’nde güçlü bir yer edinme yolunda ilk adımı atmıştır. Müşteri odaklılığı ana özellik olarak kabul eden Viking Kağıt, 1997 yılında “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi”ni almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile birlikte Viking Kağıt, Temizlik Kağıtları Sektörü’nde yabancı bir kuruluştan ISO 9001 KYS Belgesi alan ilk kuruluş olmuştur. 2003 yılında süreç çalışmalarının tamamlanmasıyla Viking Kağıt, kalite belgesinin ISO 9001:2000 KYS versiyonu ile revize etmiştir. Çevreye duyarlı olan Viking Kağıt, bünyesinde bulunan “Atık Kağıt İşleme Tesisi” ve “Kimyasal Arıtma Tesisi”ne ek olarak 1997 yılı içerisinde “Biyolojik Arıtma Tesisi”ni de devreye sokmuştur. 1999 yılında gerçekleştirilen II. Kağıt Makinesi yatırımıyla kapasitesini 45.000 ton/yıla yükselten Viking Kağıt, 2003 yılı başında temzilik kağıtları dönüştürme tesisini de komple yenileyerek sektördeki iddiasını güçlendirmiştir. Sektörün hızlı büyümesi ve Viking Kağıt’ın sektör büyümesi üzerinde büyüme kaydetmesi yatırım gerekliliği doğurmuş, bunun sonucu olarak 2.Yuvarlak Ürün Dönüştürme Hattı 2007 yılının 2. Yarısında devreye alınmıştır. Yuvarlak ürün grubunda %120 oranında kapasite artışı sağlayan bu son yatırımı ile üretim kabiliyetlerini artıran Viking Kağıt, kalitesini her geçen gün artırarak daha kaliteli ürünleri tüketici beğenisine sunmaya devam etmektedir.
 
Mevcut üretim, pazarlama ve satış ağı ile bugün Türkiye Temizlik Kağıtları Sektörü’nde güçlü bir üretici konumunda bulunan Viking Kağıt, bağlı olduğu Yaşar Topluluğu’nun yenilikçi kimliğine uygun olarak sektördeki konumunu güçlendirmeye devam edecektir.
 

 


 


 


 


 


 


KATILIM KOŞULUMUZ İSE ÇOK KOLAY
 
İZLEYİCİM OLUNUZ
TIK TIK BURAYI BEĞENİN VE HERKESE AÇIK PAYLAŞIN
TIK TIK BU GÖRSELİ BEĞENİP PAYLAŞIN VE ALTINA
BEĞENİP PAYLAŞTIĞINIZI YAZIN
SON OLARAKTA KAMPANYA GÖRSELİNİ
DUYURUP PAYLAŞIN
 
LİNKLERİNİZİ YORUMLARINIZA EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ
 
KAMPANYAMIZIN BİTİŞ TARİHİ
BİLDİRİLECEKTİR.
KARGO ÇOK DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder