5 Nisan 2013 Cuma

http://kampanyacicegi.blogspot.com/2013/04/queens-store-tr-1-kisi-orjinal-toms.html#comment-form


Queens Store TR 1 KİŞİ ORJİNAL TOMS-CLASSIC CANVAS KAZANACAK


Queens Store TR sezonun trendlerini belirleyen ayakkabılar ve çantalar üzerine  açılan yeni facebook adreslerinden bir tanesi. Günlük olarak, ayakkabı modelleri ve çanta üzerine yeni ürünler eklenerek büyümeye devam etmekte.Çok rahat ve bir o kadar şık olan ürünler ayakkabı modasının yönünü belirlemektedir. Ünlü moda tasarımcılarının eseri olan harika modelleri piyasanın en çok satanları arasındadır. Ayakkabı seçerken hemen hepimizin önemsediği ayaklarımızın içerisinde rahat etmesi konusuna çok büyük bir önem vermişlerdir.


Bayanlar güzellik ve görsellik için öncelikle ayakkabıları tercih etmektedir. Ayakkabı bayana artı bir görsellik ve güzellik katmakla beraber bayanların genel görüşüde böyle.  Peki biz nasıl bir ayakkabı almalıyız ve ne tür ayakkabılar bu sene moda. Bunların tek bir cevabını alabileceğimiz yer olan QueensStore TR web sitesinde bin bir çeşit ayakkabılar bulabileceksiniz. Özellikle geçen senenin ve bu senenin modası olma yolunda ilerleyen toms classic canvas  bayanların ayağına çok yakışacak. toms classic canvasayakkabı sizlere çok yakışacak.
Herhangi bir konuda örnek verecek olursak eğer alışveriş yapmak istiyorsunuz ve nasıl bir şey alsam diye düşünüyorsanız eğer doğru ve iyi bir tercih yapmanız için değerli firmamızın sayfasına göz atmanız gerektiğini söylemeliyim. Moda ve trendleri takip etmek yeni çıkan koleksiyonlardan haberdar olmak istiyorsanız eğerQueens Store TR adresini sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ederim.

ŞİMDİ GELELİM KAMPANYA HEDİYEMİZE 

1 Şanslı Takipçim Görseldeki Toms Classic Canvas kazanacak.

ŞARTLARIMIZ
*İzleyicim olunuz.
*Firmamızın sayfasını beğenip, paylaşınız. TIK TIK
*Beğendiğiniz bir ürünü paylaşınız. TIK TIK
*Kampanyamızı sosyal mecralarda duyurunuz. (Facebook, twitter vs.)


Katılım linklerinizi mail adresiniz ile beraber yorum bırakınız.
Kampanyamız değerli firmamızın sayfa sayısı 1000 kişiye ulaştığında son bulacaktır.
Herkese bol şanslar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder