10 Nisan 2013 Çarşamba

http://junkheadinpurpleland.blogspot.com/2013/03/surpriz-cekilisim-var.html


SÜRPRİZ ÇEKİLİŞİM VAR :)

   Arkadaşlar,bir süredir yapmayı düşündüğüm çekilişi başlatıyorum :) Yine çok cici,rengarenk hediyeler seçtim sizler için. Morlu morlu bir paket olacak bu :)) Ürünlerin bir kısmı yeni,bir kısmı da hiç kullanılmamış ve 1-2 kez denenmiştir. Önce toplu bir göz atalım kutumuza :


İçinde neler mi var ? Bu sefer liste halinde yazmayacağım,zaten fotoları büyütüp bakarsanız,ayrıntılı şekilde her parçayı görebilirsiniz ;)

Bunlar kozmetik kategorisindeki hediyeler . Ojelerden sadece Essence bir kere denendi,diğerleri yeni/kullanılmamıştır. Kırmızı ruj Cecile,nude ruj ise The Balm markadır ve ikisi de 1-2 kez denenmiştir . Mor farlar ve en alttaki pigment far yenidir ve kullanılmamıştır. Aynı şekilde Avon fondöten sample ı da öyle . Diadermine makyaj temizleyici sadece 1 kez kullanılmıştır. Ann Yvette inci özlü maske ve Elite allık kullanılmamıştır.


Bunlar da takı ve aksesuar kategorisi ciciler ;) Claire's olanları sizler için almıştım. En alttaki donut bilezik ve kırmızı-siyahlı takım MORjinal takılarından . Mor çiçek görünümlü şey hem toka hem de broş olarak kullanılabilen birşey :)


Şimdi gelelim şartlara ... Her zamanki gibi aynı şartlarımız var arkadaşlar .
1- Öncelikle tabi ki blogumun izleyicisi olmanız,
2- MORjinal Facebook sayfamı beğenmeniz,
3- Twitter hesabımı takibe almanız,
4- Herhangi bir sosyal ortamda (Facebook,blog,twitter) çekilişimi duyurmanız,1 tanesi yeterlidir,
5- Son olarak da bu postun altına adınızı ve mail adresinizi bırakarak yorum yazmanız ;)

Umarım hediyeleri beğenmişsinizdir. Çekilişi random.org ile 12 NİSAN CUMA GÜNÜ GECE 12DE sonlandıracağım. O saatten sonra gelen yorumlar kabul edilmeyecektir. Adsız olarak yorum bırakmazsanız ve sadece bir kez yorum bırakırsanız sevinirim. Kargo bana aittir. HERKESE BOL ŞANS !! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder