2 Nisan 2013 Salı

Anılardan Seçil'miş : Hediyelerim var..


Anılardan Seçil'miş : Hediyelerim var..

Hediyelerim var..

Merhaba arkadaşlar, yayınlarımı sürekli takip eden eski takipçilerimin bildiği gibi çekiliş konusunda çok temkinli ve tepkiliyim. Fakat bir gerçek var ki çekiliş yapmadan, ne yazık ki bir yere kadar gelebiliyorsunuz.
Bloglovin'e geçiş ve kafamdaki fikirleri gerçekleştirebilme cesaretimin gelmesi gibi sebeplerle mini bir çekiliş yapıyorum. Benim amacım daha fazla insanla etkileşim içerisinde olabilmek.
Başlangıç olarak yaptığım bu çekilişteki ürünleri beğenmeseniz bile, ihtiyacı olan birileri ile paylaşırsanız amacıma ulaşmış olurum..
Yeni katılacak arkadaşlar için belirtmeliyim ki bu blog, moda, kozmetik, makyaj diye sınıflandırabileceğiniz bir blog değildir. Hayatın içinden yazılarım ve kullandığım ürünlerle ilgili fikirlerimi paylaşarak ve yeni içeriklerimle karşınızda olmaya devam edeceğim :) Yani rutin ve belli bir formatım yok, hatta burayı çoğu zaman bir forum gibi fikir alışverişi ve sohbet için kullandığımız dahi oluyor :) Ki çekiliş yazısının bu kadar uzun olmasından da anlayabilirsiniz...
Hediyelerim, Rossmann'dan makyaj temizleme mendili, Elf 'in bir setinden far paleti ve lengthening mascara. Arkadaşım Amerika'dan getirirken dış ambalajlarını açtığı için, setteki far bazını açıp denemiştim, o yüzden eklemedim :) Ve Essence far. ( 51 numara olması gerekiyor..)

 Oriflame'den Volare parfüm, roll-on, vücut kremi. Parfümün kokusu biraz ağır geldi bana, en yakın babaanneye vermek isteyebilirsiniz :)
Pure nature serisinden organik aloe vera kremi, Amazonia serisinden yüz yıkama jeli ve 6'lı imitasyon inci küpe seti...
Nail Trick soyulabilen siyah oje, Essence Twilight koleksiyonu siyah oje, Essence Snow White serisinden lacivert bir bebek :) Ve Golden Rose pudra pembesi oje...

Ayrıca fotoğraflara eklemediğim hediyeler de eklenebilir çekiliş sonuçlanana kadar. Tezcanlı olduğum için, çekiliş için özel bir alışveriş listesi hazırlamadım, ilk etapta elimde olan her şeyi eklemiş bulundum :)
Yorumlara yanıt verme özelliği olduğu için, lütfen bir kez yorum bırakın ve bir ekleme yapmak isterseniz(link gibi), kendi yorumunuza yanıt olarak bırakın... Çekiliş süresince yorumlar denetlenmeden yayınlanacak, yani hemen görebilirsiniz..

Blogumu eski usul GFC ile takip eden yeni izleyicilerimin 1 katılım hakkı,
eski izleyicilerimden çekilişe katılanların 2 hakkı olacak.
Blogu izlediğiniz profille, yorum bıraktığınızı anlayabilmem için haliyle, adsız yorumlar kabul edilmeyecek... Bu şekilde takip etmek tek zorunlu şart ve takip etmeyenlerin diğer şartlarını kabul edemeyeceğim ne yazık ki..

Bloglovin'den takip edip, oradaki hesabınızın linkini ya da isminizi paylaşırsanız da +1 katılım hakkınız olacak..

Bloglarında duyuru yapan sevgili arkadaşlarımın, bloglarından da haberdar olacağım için +2 katılım hakları olacak..

Kazanmanız durumunda iletişim için tercih ettiğiniz, mesaj gönderimine açık olan facebook hesabı, twitter, mail hangisini uygun görüyorsanız yoruma ekleyin..

Sosyal duyurulara gerek yok, biliyorum gece gece paylaşıyorsunuz :))

Sormak istediğiniz bir şey olursa diğer yazılarımdan birinin altına yorum bırakabilir ya da twitter hesabımdan ulaşabilirsiniz..
Çekiliş yurt içi için geçerlidir..
Son katılım 14 Nisan 2013'tür..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder