5 Mart 2013 Salı

http://www.kinadunyasi.com/index.php?route=common/home


https://www.kinadunyasi.com/index.php?route=account/register

    Kına Dünyası

Türkiye'nin En Kapsamlı Kına Malzemeleri Sitesi
Kinadunyasi.com, en önemli geleneklerimizden biri olan ‘Kına Gecesi’ organizasyonlarında ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarında temin etmeniz için kuruldu. Kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapan ve tüm detayları sizler adına düşünen profesyonellerin biraraya gelip, hayata geçirdiği platformda geleneksel kına ürünleri günümüz koşullarında modernize edilerek satışa sunuluyor. Kınadünyası.com, Kurulduğu günden itibaren sektöre öncülük ederek, alıcıların hayatını kolaylaştırma misyonu ile çalışmaya devam ediyor.
 
Neden KinaDunyasi.com?
 
-Geniş Ürün Yelpazesi
Yenilikçi ve gelişmelere açık politikamız ile sektörel trendlere uygun olarak modellerimizi sürekli yeniliyor her geçen gün ürün çeşitlerimizi arttırıyoruz. Kına gecesi için hayal ettiğiniz ne varsa. Yine de bulamadım derseniz, siz anlatın, biz tasarlayalım.
 
-Kaliteli Ürün Skalası
Kinadunyasi.com’da satılan ürünler sizlerin beklentileri doğrultusunda, kalite standartlarında olmak durumundadır. Tedarikçiden seçilmesine, paketlenmesine kadar titizlikle kontrol edilir.
 
-En İyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan kinadunyasi.com, haftanın her günü 24 saat sizin için çalışan müşteri hizmetleri ekibi, ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. Müşteri, hizmetlerine mail atmanız yeterlidir.
 
Almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 30 gün içinde ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.
 
-Güvenli Alışveriş
Kinadunyasi.com’da güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. SSL sertifikamız ile tüm bilgileriniz şifreli olarak kullanılır ve 3 parti yazılım veya şahıslar tarafından kullanılamaz. Ayrıca sitemiz yurtdışı kaynaklı profesyonel firmada tarafından barındırılır ve güvenliği üst düzeydedir. 
Mini DarbukaSimli Maske

Lale Figürlü Kahve FincanıHediyelik Bakır Cezve

Hürrem Serisi Bindallı Kına Gecesi Seti

Ben Bilmem Beyim Bilir V Yaka T-ShirtEvlenmeden Olmaz Askılı Logolu T-Shirt

KINA GECESİNİN SULATANLARINA HÜRREM TAÇZümrüt Yeşili Sultan Tacı


KINA DÜNYASININ nIn Sizlere Hediyesine Gelince

Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte 1. ve 2. olan kişilere resimde görmüş olduğunuz 
                                            HÜRREM TACI ve KAHVE FİNCANI hediye

                                                                         

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder