31 Mart 2013 Pazar

http://www.kaliteyitaniyalim.com/i/yazi-366-beth_butik_kisiye_ozel_dikim.html


Bet'h Butik Kişiye Özel Dikim

Bugün sizlere tanıtacağımız firmamız dikiş konusunda adını duyuran, diktiği kıyafetlerle beden bulma sorununuzu ortadan kaldıran, istenilen model ve desenlerle zevkiniz de elbiseleri sizlerle buluşturan Bet'h Butik.


 Yeri Ankara'da olan firma internet üzerinden de hizmet veriyor. Her bedene özel dikim olduğu için beden sıkıntısı ortadan kalkıyor. 32 ile 54 beden arası hazır kalıplar kullanılıyor. Eğer vücut ölçünüzde farklılıklar varsa bunu da belirtmeniz yeterli size özel dikim yapılıyor. Bet'h butik sayesinde beğendiğiniz, almak istediğiniz ama bedeni size olmayan kıyafetlerin stresi size özel beden de, zevkinizde ki modellerle mutluluğa dönüşüyor. Ödemeleri havale yöntemi ile yapabilmeniz mümkün.
 Firmamızın birbirinden şık kıyafetleri arasında sitemizde yayınlamak için seçim yapmakta zorlandık. Diğer modelleri görmek isterseniz sizleri Fun Sayfasına bekliyoruz.


Firmamız çocuklarınız içinde birbirinden özel dikişler yapıyor:


Bet'h Butikten size özel bir hediyemiz olacak.
1 okuyucumuz Fun sayfasında ki  modellerden İSTEDİĞİ BEDEN, ABİYELER DIŞINDA İSTEDİĞİ MODEL ELBİSE/ETEK/TUNİK SAHİBİ OLACAK.
Mağazalarda servet ödediğiniz, beden bulamadığınız, zevkiniz de olmayan ürünleri unutun, bu özel hediyemizin tanıdını çıkarın.

Kampanya Şartları:
*Firmamızın fun sayfasını beğenin: Fun sayfası
*2 kıyafete mümkünse 2 cümleden oluşan doyurucu bir yorum yazın: Fun sayfası
YORUM YAZDIĞINIZ ÜRÜNLERİNDE LİNKİNİ EKLEYEREK BİZE YORUM BIRAKIN. 

Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurun. Kampanyamız 30 Nisan tarihinde sona erecektir. Hediye gönderimi Haziranda olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder